Zerra Çalışma Masası- PLN-4329

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Göz Kamaştıran Tasarım Anlayışı

Tasarımsal olarak farklılaşan, yumuşatılmış hatları ile sıcak bir çalışma ortamı sunan Zerra Çalışma Masası- PLN-4329, ahşap dokusunu da bu özelliklerine dâhil ediyor. Ahşabın güzelliği ile daha da estetik bir görünüm elde eden tasarım, oval köşeleri ile göz alıcı bir dekoratifliğe kavuşuyor.

Bu sayede iyi bir konsantrasyon alanı olarak değerlendirilebilir. Hem orta seviye hem de üst seviye ofisler için uygun olabilecek olan çalışma masasının farklı mobilyalar ile de desteklendiğini görüyoruz. Modüler nitelikli bölümleri ile birlikte, çok daha fonksiyonel bir hal alıyor ve kullanıcısına da pratiklik kazandırıyor.

Ofis Trendlerine Uygun

Ofis trendleri günden güne yenileniyor ama Zerra Çalışma Masası- PLN-4329, kesinlikle zamanın gerisinde kalmıyor. Tasarımının dekoratif özellikleri ve zamansızlığı, her zaman ofis trendlerine uyumlu olmasını mümkün kılıyor.

Klasik detaylara sahip olmakla birlikte, bir köşe çalışma masası olarak modern tarza da değinmeyi başarıyor bu tasarım. Böylesine uyumlu ve işlevsel olmasının yanı sıra konforlu bir çalışma alanı tesis ediyor olması da cabası…

Teknik Bilgi

ETAJERLİ ÇALIŞMA  MASASI

MASA:160X80X75h

ÜÇ ÇEKMECELİ HAREKETLİ KESON 

ETAJER:80X50X75h

SEHPA:50X50X45h

KAPAKLI DOSYA DOLABI:80X40X80h

YARI AÇIK RAFLI  DOSYA DOLABI:80X40X120h

CAM KAPAKLI DOLAP SETİ:160X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER