Arc Yönetici Masası- PLN-5300

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Özgün ve Şık

Asimetrik çizgilerin hâkim olduğu, tasarımsal yönü güçlü ve göze hoş görünen bir yönetici masası… Estetik bir görünüm her zaman ve her ortamda tercih edilendir. Bir yönetici masasının da göz alıcı görünmesi son derece önemli… İyi tasarlanmış bir ofis, sizi ve şirketinizi temsil eden bir alan olduğu gibi aynı zamanda iyi bir çalışma alanıdır. Bu sebeple tasarımsal yönünün kuvvetli olması kadar işlevselliği de önemlidir.

Ahşabın doğallığını siyahın güçlü duruşu ile bir araya getiren Arc yönetici masası, güçlü bir duruşu benimseyen yöneticiler için doğru seçim olabilir. Hem doğal ve göz yormayan bir görünümden söz ediyoruz bu aşamada, hem de belli keskin farklılıklardan. Dolayısıyla farklı ve kendinden emin bir tasarım var karşımızda…

Bu tasarım tam anlamıyla kendinden emin, özgüvenli ama ahşabın doğallığı ile güvenilir ve samimi bir duruş ortaya koyuyor.

Ofis mobilyaları, ofis koltukları ve çok daha fazla ürün grubuna bu çatı altında ulaşabilir, Polen Mobilya ekibinin desteği ile kolayca satın alabilirsiniz. Hemen iletişime geçin ve siparişinizi verin…

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

YÖNETİCİ MASASI:240X100X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER