Makam masaları ve Makam Takımları, tarz sahibi kişilerin verimli ve zengin tasarım beklentisini karşılayan ana parçalardır. Makam odaları belli bir otoriteyi taşıyan, ağırlığı olan alanlardır. Bu nedenle kullanılacak olan makam takımları, oturma grupları mutlaka ortama uyum sağlamalı, kalitesiyle dikkat çekmelidir. Bilhassa makam odasını kullanacak kişinin tarzını yansıtmalıdır.

 

Devamını Oku

Otoriter ve tarz sahibi bir makam odası oluşturmak için ihtiyaç duyulan şey modern bir makam takımıdır. Yönetici ofislerinde yönetici koltuğu modelinden masaya kadar odada kullanılan renkler ve genel anlamda yaratılan tarz odanın kullanım amacını belirler. Bu nedenle makam grubu seçiminizde mutlaka doğru seçimler yapmalı, verimliliği artıracak modellere yönelmelisiniz. Titizlikle seçeceğiniz makam takımları ile hayalini kurduğunuz efektif çalışma ve görüşme alanını oluşturabilir, fonksiyonelliği artırabilirsiniz. Makam odasının temel malzemeleri belli olsa da yeni nesil modern takımlarda ihtiyaçlarınız için ekstra kitaplık, dosya dolabı, konsol gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ofis mobilyaları seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve dekorasyon stilinize en uygun makam grubu için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

En Şık ve İşlevsel Masam Grupları

Makam masaları tok görünümüyle ilk anda kişiyi cezp etmelidir. Masanın ağırlığı, kalitesi ve renkleri odanın genel dekorunu belirleyen etkili unsurlardır. Tasarım özellikleri açısından ise mutlaka işlevsellik ön planda olmalıdır. Makam grupları iş yaşamına uygun biçimde tasarlanıyor. Stratejik çalışmalarınızı gerçekleştireceğiniz, misafir ağırlayacağınız makam odanızda, şüphesiz sizi yansıtan ve gerçek anlamda işinize yarayacak bir makam grubu kullanılmalısınız. Makam odanız her zaman yalnız kalıp çalışacağınız bir oda değil aynı zamanda iş anlaşmaları, iş görüşmeleri, mini toplantılar ve personel görüşmelerinin yapılacağı bir alandır. Bu nedenle makam odasında belli bir tarz ve otoriter görüntü oluşturmak önemlidir.

Makam takımları renk ve model seçeneği bakımından her tarza ve iş alanına uygun detaylardan oluşuyor. Makam gruplarının tasarımındaki doğallık hem modern bir hava kazandırırken hem de istenilen güçlü imajı yaratmayı başarıyor. Polen Mobilya, makam odaları ve yönetici ofisleri alanında farklı tasarımlara imza atarak uzmanlığını gösteriyor, ince işçiliğiyle donanımlı makam grubu modelleri tasarlıyor. Polen Mobilya’nın zengin ürün yelpazesiyle makam odanızı keyifle tasarlayabilir, ideal bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

En Popüler Makam Makam Takımları

Bu yılın en ihtişamlı, en modern, en popüler makam masaları Polen Mobilya farkıyla alıcılarını bekliyor. Makam odası dekorasyonuna önem veren her yönetici, makamında modern çizgilerin, işlevsel parçaların en önemlisi ise konforlu takımların olmasını arzu eder. Polen Mobilya, zamanın ötesinde tasarımlarıyla bu sezonun en sevilen makam grubu modellerine imza atıyor. Klasik, modern, geleneksel gibi farklı tarzlarda üstelik işlevselliğe ve ergonomik yapıya özen gösteren makam odası takımları yılın en sevilen tasarımları arasında gösteriliyor. Makam takımları çeşitliliği arasından bütçenize ve tarzınıza en çok uyum sağlayan makam tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan modelleri kıyaslayarak renk ve model alternatiflerini değerlendirerek ideal seçimlerde bulunabilirsiniz. 

En Uygun Makam Masaları Polen Mobilya’da!

Makam masaları daima belli bir fonksiyonelliğe sahip olmalıdır. Basit bir büro düzeneğini aşmalı, ergonomik yapısından işlevselliğine kadar her şeyiyle makam ağırlığını korumalıdır. Modern zamanların şık makam takımları bu kategoride sizleri bekliyor; takımlar hakkında detaylı bilgileri sayfadan öğrenebilir, teklif oluşturabilirsiniz. Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi ile profesyonelce makam odası alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm makam odası gruplarımız birinci sınıf işçilikle üretilmiş olup renk, model gibi zengin alternatiflere sahiptir. Makam grubu incelemelerinizi yaparak tarzınıza en uygun modeli seçerek hemen teklif verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ise lütfen bizimle iletişime geçin! 

 

makam masaları
makam masaları
Devamını Gizle