Toplantı masaları, en önemli kararların alındığı, zaman zaman oldukça hareketli, trafiğin yoğun olduğu bir nokta olan ve bazen de uzun görüşmelere sahne olan toplantı odalarının temel unsurudur. Konfor, tasarım, kalite ve benzeri pek çok unsur, bu alanın kullanışlılığında etkili olmakta.

Devamını Oku

Toplantı Masaları ile Ufak Detaylar, Çalışma Performansı Artışı

Ofisin en çok kullanılan alanlarından biri olduğu için ekstra önemli olduğunu da belirtmemize gerek yok aslında. Ofis mobilyalarını seçerken genel olarak dikkat ettiğimiz belli kurallar vardır. Bu noktada da bunlara dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sayede daha verimli bir çalışma alanı tasarlayabiliriz. Ofis toplantı masasında, başta mobilyanın şekli, tasarımsal bazı özellikleri ve kaç kişilik bir kapasiteye sahip olduğuna dikkat ederiz. Bu aşamada kullanışlılığa dikkat etmiş oluruz. Ancak aynı zamanda tasarımın yaratacağı imaj ve çalışanlara vereceği enerji de önemlidir. Bu yüzden ahşap toplantı masası seçiminde tasarım ve renkler üzerinde de hassasiyetle durmak gerekiyor. Toplantı masaları modellerini değerlendirmek ve özelliklerine göz atmak ise işimizi oldukça kolaylaştıracaktır

Tercihleriniz, oval toplantı masası şeklinde olabileceği gibi yuvarlak toplantı masası ve u toplantı masası şeklinde de olabilir. Kaç kişi kapasiteli olacaksa, tasarım da buna göre şekillendirilebilir ve pek çok farklı ölçü ve kapasitede üretim yapılabilir. Kısacası bu noktada ihtiyaçlar önceliklidir. İhtiyaçlarınıza uygun ahşap toplantı masası ve cam toplantı masası üretimi yaptırabilirsiniz. Büyük toplantı masalarında gösterişli ve geniş bir masa yüzeyinin olması çok önemli… Bu sayede görüşmelerde daha iyi m etmek mümkün olacaktır. Renkler ise her zaman mobilya seçiminin en keyifli aşamasıdır. Ancak toplantı masalarından söz ediyorsak, sadece göze hitap eden renkleri değil, aynı zamanda çalışma verimliliğini artıracak, konsantrasyonu destekleyecek renkleri tercih etmemiz gerek. Bu amaca uygun pek çok renk alternatifi ve ahşap dokusu ile karşılaşabilirsiniz. Ahşap toplantı masaları her zaman daha kullanışlı ve hoş görünümlü olduğu için, renk alternatiflerinde de yine ahşap dokusu ile karşılaşıyoruz. Ayrıca fonksiyonellik genel manada tüm ofis mobilyalarında çok önemlidir. Bu sebeple ofis toplantı masası için de çok önemlidir. Çalışma alanını düzenli tutacak ve kullanışlılık sağlayacak dolap gibi ek parçaları da yine toplantı masasına uygun tasarımlarda seçebilir ve bir set olarak tercih edebilirsiniz. Eğer kullanım alanınız müsaitse, bu şekilde toplantı odaları daha fonksiyonel alanlara dönüşecektir. Biliyoruz ki ofislerde her zaman fazladan dolaplara ihtiyaç vardır.

Müşterileriniz İçin Görsellik Önemli - Toplantı Masaları 

Müşterilerinize iyi şekilde misafir edebilmeniz için görselliğin önemi fazladır. Modern toplantı masası tasarımlarımız ile misafirlerinizi iyi şekilde ağırlayabilir; istediğiniz ölçüde büyük toplantı masası ve küçük toplantı masasına, aynı zamanda toplantı masası sandalyesine sahip olabilirsiniz. Takım çalışması için bazı firmalar departmanlarında yuvarlak toplantı masaları tercih etmektedirler. Her bir personeline toplantı masası sandalyesi temin eden firmalar, sunum için u toplantı masası satın almaktadır. Hem çalışmak, hem de sunum yapmak adına oval toplantı masası modellerini tercih eden firmalara, toplantı masası sandalyesi miktarını da optimize ederek toplantı odalarının tasarımını gerçekleştiriyoruz. Kalite, elbette ki çok önemli... Bu göz ardı edilecek bir özellik değil. Polen mobilya bu noktada ekstra hassasiyet gösteriyor. Ofis gibi çalışma alanlarında, mobilyaların metal ayakları her ne kadar mobilyaya dayanıklılık kazandırsa da kolayca çizilebiliyor ve istenmeyen bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi, elektrostatik fırın boyalı metal ayakları kullanıyor ve fırınlanan boya, çizilmelere karşı ekstra dayanıklı hale geliyor. Bunun yanı sıra mobilyaların uzun ömürlü olmasını sağlamak maksadı ile köşelere PVC bant uygulanıyor. Cilalı toplantı masalarında ise dayanıklılığı artırılmış malzemeler ile uygulama yapılıyor. Dolayısıyla ofisinizde yıllarda rahatlıkla kullanabileceğiniz nitelikli mobilyalar ortaya çıkıyor.

Polen mobilya, size garantili bir sistem sunuyor ve tüm profesyonelliği ile harika çalışma alanlarına sahip olmanızı sağlıyor. Hem toplantı masaları hakkında detaylı bilgi almak için, hem ofisinize uygun seçimi yapma sürecinizde destek almak için, hem de sipariş süreci ile ilgili detaylar için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. Kolayca ekibimize ulaşabilir ve ardından teklif isteyerek, sipariş sürecini başlatabilirsiniz. Toplantı masalarını inceleyin, detaylar için siz de hemen iletişime geçin. Kullanışlı, şık ve kaliteli bir çalışma alanına sahip olmak işte bu kadar kolay!

toplantı masaları
toplantı masaları
Devamını Gizle