Açık ofislerin vazgeçilmezi çoklu çalışma masaları, iş yerindeki çalışma düzenini organize ediyor, çalışanların işlevselliğini artırıyor. Takım çalışmasında çoklu - bölmeli masa tasarımlarının etkisi büyüktür. Ekibin çalışma süresince birbirleriyle iletişim halinde olması interaktif çalışmayı destekliyor.

Devamını Oku

Çoklu çalışma masası tasarımı zaman ve mekân tasarrufu da sağladığından küçük şirketlerde oldukça fonksiyoneldir. Çoklu masa tasarımının temel amacı birden fazla kişinin aynı anda bir arada efektif çalışmasını sağlamaktır. Bu amacı başarıyla yerine getiren ara bölmeli masalar, güçlü özellikleriyle verimli ve pratiktir. Ofis masası tasarımlarında geleneksel ve standart kalıplardan uzaklaşan, daha işlevsel daha ergonomik ve daha kompakt tasarımlara yönelen Polen Mobilya ile ekip çalışması ruhunu güçlendirecek şık masa sistemleri tercih edebilirsiniz. Çoklu çalışma masalarını yakından gözlemlemek ve özelliklerini görmek için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Verimliliği Artıran Çoklu Çalışma Masaları

Çoklu çalışma masaları birlikte uyum içinde çalışmayı kolaylaştırmayı amaçlar. Masa tasarımının önceliğinde birliktelik, ekip ruhu yatıyor. Çalışma alanındaki kişi sayısı ve mekân ölçüsünü esas alarak en ideal çoklu çalışma masası tercihini yapmak mümkündür. Masaların ayırıcıları yani bölmelerinin olması çalışanlara hem bağımsız bir alan oluşturuyor hem de geniş bir toplantı alanı sunuyor. Bu anlamda ara bölmeli masalar çok yönlü, alternatifler sunan bir masa tasarımı olarak öne çıkıyor. İkili, üçlü, dörtlü, beşli ve daha fazla personel sayısına göre tasarlanan masa sistemleri, geniş çalışma alanı oluşturarak herkesin kendi alanında bireysel çalışmalar yapmasına da zemin hazırlıyor. Çoklu çalışma masaları renk ve model bakımından çeşitlere ayrılıyor. Ofis içerisindeki dekorasyona göre renk tercihi yapmak, masaların görünümünü ve kapasitesini seçmek mümkündür. Çalışma masalarının rengi, tasarımı ve genel görüntüsü şirket kültürüne, kurumsal kimliğe uygun olarak tercih edilebilir. Çoklu çalışma sistemlerinin en ideal yanı ise evrak dolabı, raf sistemleri gibi ek ofis parçalarına ihtiyaç duyulduğunda mevcut tasarımlara uyum sağlayacak donanımların bulunmasıdır. Polen Mobilya ile ara bölmeli çalışma masalarını inceleyebilir, teklif oluşturarak güvenilir bir alışveriş deneyiminden yararlanabilirsiniz. Ergonomik, şık ve konforlu ofis çoklu çalışma masaları kategorimizde sizleri bekliyor.

2020 Yılının En Çok Tercih Edilen Çoklu Çalışma Masaları

Çoklu çalışma masaları ekip çalışmasının başarılı olmasındaki en önemli etkendir. Ofis mobilyaları trendlerinde öne çıkmayı başaran bölmeli masalar, verimliliği artırmada rol oynuyor. Şirket içi çalışmalarda çoklu masalar, sadece iş odağında verimliliği artırmıyor aynı zamanda ekip ruhunu da güçlendiriyor. Ofis mobilyası tercihlerinde elbette tasarımın göz alıcı görüntüsü kadar ergonomik yapısı ve konforu da önem taşıyor. Çoklu çalışma masası tasarımlarında bilhassa konfor, verimliliği artırmak amacıyla önem taşıyor. Açık ofis sistemleri de denilen bu tasarımlar, ideal tercihler yapıldığında uzun vadede kalitesinden ödün vermiyor, işlevselliğini yitirmiyor. Masa tasarımların köşelerin keskin ve yumuşak formları zarar görmüyor, darbelerden etkilenmiyor. Materyalin dayanıklılık kapasitesi ofis mobilyasının ömrünü doğrudan olumlu etkiliyor.

Çoklu Çalışma Masa Ölçülerini Ofis Alanınıza Göre Değişiklik Sağlama Avantajı

Call Center masaları ya da genel adıyla ara bölmeli masalar, orta ve büyük ölçekli iş yerlerinin vazgeçilmezi olarak Polen Mobilya ürün yelpazesinde model seçenekleriyle birlikte yer alıyor. Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi, çalışma masası alışverişlerinizde sizinle yakından ilgileniyor. Beğendiğiniz çoklu çalışma masaları için ekibimizle iletişime geçebilir, beğendiğiniz ürün ya da ürün gruplarıyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Pratik, şık, işlevsel, ergonomik, modern ve sezonun en çok satılan bölmeli çalışma masaları için Polen Mobilya bir tık ötenizde sizi bekliyor. Kaliteli ve dayanıklı çalışma masaları modellerini uygun fiyat teklifleriyle 7/24 sipariş edebilirsiniz. Merak ettiğiniz her şey için lütfen bizimle iletişime geçin!

çoklu çalışma masaları
çoklu çalışma masaları
Devamını Gizle