Bekleme koltukları, şirket, ofis, hastane, klinik, büro, otel, iş hanı, banka, hava alanı ve benzeri tüm alanlarda kullanılan modellerdir. Müşteriler, iş ortakları, iş görüşmesine gelen adaylar, ziyaretçiler ve konuklar büro bekleme koltukları ile konforlu bir bekleme süreci yaşıyorlar. Koltukların kapasitesi, dayanıklılığı, tasarımı, konforu satın alma kararını etkileyen ana unsurlardır. Bu nedenle ürünler her seferinde daha fonksiyonel ve şık şekilde tasarlanıyor. Her kurumun misafir bekleme koltuğu ihtiyacı, beklentisi farklılık taşıyor. Konuk akışı, konukların bekletilme süresi dahi alınacak bekleme koltuğu seçimini belirleyebiliyor.

Devamını Oku

Sektördeki En Şık Bekleme / Lounge Koltukları

Ofis bekleme koltukları kendi içinde gruplara ayrılıyor; lounge koltuğu, bekleme ya da misafir koltuğu gibi amaca göre kategorize ediliyor. Bu koltuklar hem yaşam alanlarında hem de ofisten otele kadar tüm ticari, kurumsal alanlarda aktif kullanılabiliyor. Koltukların işlevsel ve şık tasarımı özel tasarım stüdyo dairelerde, home ofislerde tercih edilmesini sağlıyor. Özellikle lobi koltukları beklemeye yeni bir soluk kazandırıyor. Lobi koltuğunda konfor ve estetik görüntü daima ön planda tutulur. Bu koltuklara oturan kişiler beklemekten ziyade kahve içip, bir şeyler okuma keyfi yapabiliyor. Oteller konuklarına kendilerini rahat hissettirmek için koltuk seçiminde dikkatli davranıyor. Hastane ve hava alanı gibi konuk sirkülasyonunun daha yoğun olduğu ortak alanlarda ise koltukların kir tutmayan bir yapıda olması isteniyor. Hastane koltukları, hastaların sıra beklerken tercih ettiği ve hastane içi düzenin sağlanmasını sağlayan koltuklardır. Hava alanı koltukları hakeza aynı görevi görüyor. Ofis bekleme koltukları kalite standardı belli seviyede olmalıdır. Bu ürünler ikili bekleme koltuğu, üçlü bekleme koltuğu olarak müşteri bekleme koltuğu şeklinde isimlendirebiliriz. Polen Mobilya kapsamında satışa sunduğumuz bekleme koltuklarımızın özellikleri şöyledir; koltuk kumaş yapısı çok kaliteli olmakla birlikte leke tutmama özelliğine sahiptir. Kumaşlar terletmeyen, nefes alabilen bir yapıdadır. Lounge koltukları çabuk aşınmaya karşı dirençlidir. Açık alanda insan trafiğinin olduğu bölümlere yerleştirilen bu koltuklar çizilmeye, itip – çekmeye, kire dayanıklıdır. Hem iskeleti hem de kumaş yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir. Bu yönüyle bekleme koltukları istenilen her sektörde şık ve işlevsel biçimde ofise yerleştirilebilir. 

Bekleme / Lounge Koltukları ile Müşterilerinizin Rahatını Sağlayın

Şirketlerin yaşam döngüsünün önemli bir parçası olan müşterilerin rahat hissetmesi için ofis bekleme koltukları çok önemlidir. Tüm bekleme koltukları kendi içinde farklı özelliklere sahiptir. Kumaş dokusundan kullanılan iskelet materyaline kadar birçok detay değişkenlik gösteriyor. Satın alınan büro koltuklarının uzun yıllar ilk günkü kalitesini ve şıklığını taşıyabilmesi düzenli temizlikle alakalıdır. Deri, pamuk, sentetik, nubuk, file ve benzeri kumaşlar özel temizlik istiyor. Kumaş üzerinde derin lekelerin kalmaması için deterjanlı suyla ya da çoğunlukla saf suyla koltukların temizlenmesi akabinde ise kimyasaldan arındırılması gerekiyor. Büro koltukları temizlendikten sonra kurumaya bırakılmalıdır. Koltuklar henüz ıslakken üzerine oturulması koku oluşmasına sebep olur. Hastane koltukları çok fazla insanın olduğu yerler olduğundan, lobi koltukları sürekli misafir ağırladığından hava alanı koltukları 7/24 çalıştığından bu tip yerlerdeki koltuk temizliğinin pratik olması önem taşıyor. Koltuklar kolay temizlenir, çabuk kurur, leke tutmaz yapıda olduğundan sirkülasyonun olduğu yerlerde misafir koltukları bakımından bir mağduriyet yaşanması önlenir.

Ofis koltukları ve bekleme koltukları fiyatları genel bütçeye hitap ediyor. Koltuk fiyatlarının belirlenmesinde koltukların modeli, kapasitesi, tasarımı, materyali etkili rol oynuyor. Ofisiniz için bekleme koltuğu satın almadan önce kullanım alanınızı belirlemenizi ve kaç kişilik koltuk gerekli olduğunu belirlemenizi öneririz. İhtiyacınız olan koltuk kapasitesini belirledikten sonra ise zengin ürün yelpazemizden uzun yıllar keyifle kullanacağınız birbirinden şık, zamansız takımlar satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz kalitesiyle, konforuyla ve şıklığıyla kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Hemen bizimle iletişime geçin, size en uygun bekleme koltuğu seçiminizde yardımcı olalım.

bekleme koltukları
bekleme koltukları
Devamını Gizle