Kafe ve restoran mobilyaları ihtiyacınıza çözüm olacak kare, dikdörtgen, yuvarlak formdaki birbirinden şık ve fonksiyonel tasarımlarımızla amaca yönelik ürün satışı yapıyoruz. Çeşitli formlarda tasarladığımız restoran masa sandalye tasarımlarımızı sadece kafe, restoran gibi alanlarda değil eğitim ya da ofis kafeteryalarında, yemekhanelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Göz Alıcı Kafe ve Restoran Mobilyaları

Yaşantımızın fonunu oluşturan kafe ve restoranlar, ilgi çekici dekorasyonlarıyla mekânı tercih etmemizi sağlıyorlar. Bir kafeteryaya, restorana ilk kez kusursuz hizmeti, şık dekorasyonu, sıcak atmosferi gibi nedenlerle gidersiniz. Restoran masa sandalye takımlarından oluşur ve atmosfere tamamen yön verir. Bu masa sandalye takımları öyle sıradan, basit olduğunda mekân da ürünler gibi basitleşiyor. Kafeterya koltukları dahi müşterinin ilgisini çeken önemli bir unsur sayılıyor. Gideceğiniz kafenin şık olduğu kadar konforlu, ergonomik yapıya sahip bir koltuk seçimi yapması kafenin müdavimi olmanıza etken olabilir. Kafe ve restoran sahipleri mekân dekorasyonu yaparken cafe koltuk takımı seçerken genel dekorasyona, müşterinin konforuna, koltuk takımlarının kalitesine dikkat ediyor. Müşteriler de benzer detaylara önem verdiğinden ve günümüzde kafeler her geçen gün artış gösterdiğinden mekânların iç tasarımı güçlendirmesi, cafe koltukları ile fark yaratması elzem hale geliyor. Cafe koltuk seçimlerinize yön verecek birbirinden şık, uzun yıllar kullanım sağlayacak olan takımlarımızla iç mekân tasarımınızı zenginleştiriyoruz.

Restoran masa sandalye setleriyle yeme – içme deneyimini artırmak oldukça mümkün. Sıradan, göze hitap etmeyen bir masa sandalye takımında yemek yemek ya da vakit geçirmek keyifli hissettirmezken dekorasyona katığı zenginlik, işlevsellik ve rahatlığıyla öne çıkan şık takımlarda yiyip içmek insanlara kendisini özel hissettirmeyi başarıyor. Kafeterya koltukları tasarımında insanların kafelerde geçirdiği zamanı düşünen ve bu mantıkları restoranlara, kafelere cafe koltuk takımı tasarlayan işin uzmanları, sonuç odaklı çalışmalara imza atıyor. Bugün bir restoran, kafe açmak istemeniz halinde ya da mevcut masa – sandalye – koltuk takımlarınızı değiştirmeyi düşündüğünüzde karşınıza yüzlerce farklı cafe koltukları çıkacağından emin olabilirsiniz. Göz alıcı bir cafe koltuk, masa tasarımıyla kendini belli ediyor bu nedenle işletme sahipleri hizmet kalitesiyle dekorasyon çalışmasını eşit seviyede tutuyor.

Modern Kafe ve Restoran Mobilyaları

Cafe koltuk takımı ve restoran mobilyası modellerini incelediğimizde tasarımın ruhunu görebiliyoruz. Tasarımcılar, önce gözlere sonra konfora akabinde ise ergonomik yapıya ve dayanıklılığa cevap verecek nitelikte çalışıyor. Restoran masa sandalye takımlarıyla hayat bulan bir mekân. Böyle bir yerde en kaliteli, en dayanıklı mobilyaların kullanılması gerekiyor. Kafe ya da restoran fark etmeksizin müşterinin gözlerine, algısına hitap edebilmenin yolu göz alıcı restoran & kafe mobilyalarından geçiyor. Tasarımın gücünü bilen her işletmeci başarılı sonuçlar alıyor. Müşterilerin gözünde tasarım ve hizmet neredeyse yarış halinde. İşletme sahipleri bu yarışın farkında olduğundan hizmet kalitesini artırdıkça mobilya kalitesini ve işletme görüntüsünü de artırmayı ihmal etmiyor.  

Bir kafenin, restoranın bilinir olması için mekân kimliğinin oluşturulması gerekiyor. Mekân kimliği tamamen görsellikle oluşturulan bir çalışmadır. Kartvizitler, menüler, mekân logosu, mekân renkleri ve mekân mobilyaları bu kimliğin ana unsurlarıdır. Bu nedenle restoran masa sandalye takımları modern yapıya hizmet edecek görüntüde olmalı. Öte yandan cafe koltuk takımı aynı biçimde modern çağı temsil etmeli, kafenin müşteri kitlesine uygun görünmelidir. Kafe ve restoranınızın modern bir atmosfere kavuşmasında etkili olan mobilyalarınızı Polen Mobilya ürünlerinden seçebilirsiniz. Polen Mobilya, zamanın ruhundan anlayan, ahşap başta olmak üzere tüm materyalleri modernize ederek kullanabilen, tasarımlarıyla zamana meydan okuyan bir şirkettir. Kategorimizde ilgi gören kafeterya koltukları ya da kafe sahiplerinin konsept yaparken tercih ettiği cafe koltukları ile işletmenize kimlik kazandırabilir, müşterilerinize ise özel hissettirebilirsiniz. Unutmayınız ki tek bir cafe koltuk modeli bile görüntüyü üst seviyeye taşıyabilir, ziyaretçilerinizi olumlu etkileyebilir. Modern dekorasyon oluşturmak için kafeterya ve restoran mobilyaları kategorimizdeki ürünleri incelemenizi, kafenizde nasıl duracağını hayal etmenizi öneririz. Daha detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

kafe ve restoran mobilyaları
kafe ve restoran mobilyaları
Devamını Gizle