Bankolar, genellikle şirketlerin dışarı açılan kapısı niteliğinde olup ilk karşılama için oldukça önemlidir. Gelen misafirlerinizi ilk olarak bu tür alanlarda karşılarsınız. Bu sebeple de tam anlamı ile bir imaj unsuru olarak değerlendirilebilir. Şirket ya da kurumun imajına uygun, çalışma konusu ve şekli ile bağdaşan ofis mobilyası seçimlerinin, konu banko modelleri olunca çok daha önemli olduğunu görüyoruz.

Devamını Oku

Bankolar​ ile İşinizdeki Görselliği En Yüksek Seviyeye Çıkarın

Bu mobilya grubu, tam anlamı ile ofis işleyişinin en can alıcı parçalarıdır. Tasarımının fonksiyonel olmasından, renk seçimine, kalitesinden yeterli kapasiteye sahip olmasına kadar pek çok detaya dikkat ederek bu tür büro mobilyalarının seçimini yapmak gerekiyor. Bu yüzden de danışma bankosu ya da karşılama bankosu gibi farklı fonksiyonlara sahip olan bu ürünlerin ne tür özellikler ile karşımıza çıktığını, seçim sürecinde nelere dikkat etmek gerektiğini incelemek gerekiyor.

Bahsettiğimiz üzere pek çok farklı amaçla banko kullanılabiliyor. Hem bir karşılama bankosu olabilir, hem danışma bankosu olabilir, hem de resepsiyon bankosu olabilir. Bu tür farklı kullanım alanlarında farklı sayıda çalışanın hizmet verebileceği ofis mobilyalarına ihtiyaç duyuluyor. Mobilyaların konumlanacağı alana göre düz, oval ya da daire şeklinde tasarımlar yapılabilir. Bu mobilyaları destekleyen dosya dolabı gibi ekstra tasarımlar da tercih edilebilir. Ofis banko mobilyalarında, bu noktada yürütülecek işin niteliğine uygun olarak ek seçimler yapılması, daha verimli bir çalışma ortamı tasarlanmasını sağlar. Dolayısıyla uygun nitelikteki dosya dolabı ya da çekmeceli ofis dolabı gibi seçimler yapılabilir. Çoklu masa grupları içerisinde efor sarfeden çalışanlar kadar karşılama masalarında bulunan çalışanlar da bir o kadar operasyonel çalışmalar yürütmektedir. 

Bankolar, çok işlevli bir ofis ürünüdür. Yani pratik bir kullanım sunmalı ama aynı zamanda hem çalışanlar için hem de gelen misafirler için konforlu bir çalışma ve iletişim alanı olmalıdır. Bu yüzden banko modelleri tasarımında, profesyonellere güvenmek gerekiyor. Polen Mobilya, tüm hassasiyetleri ile ele aldığı bu konuyu, sizin için maksimum fayda sağlayacak şekilde hayata geçiriyor. Şirket ya da kurum imajına uyum sağlayacak pek çok renk alternatifi, konumlanacağı noktaya uygun ölçülere sahip olması ve kalitesi ile ofis banko masa modelleri hakkında sorununuz burada çözümlenecektir.

Bankolar Sizi Vazgeçilmez Yapacak Detaylar

Şirket imajınızı ilk karşılama ile tüketicilerinizin algılarında doğru yerde olmak için banko masasında tasarıma ve kaliteye önem verin. Günümüzde mobilyalar söz konusu olduğunda, en önemli kriterlerimizden biri de kalitedir. Çünkü kalite, uzun ömürlü kullanım, iyi bir imaj ve daha konforlu seçimler demektir. Bu sebeple de ofis mobilyası satın alınacağı zaman, ekstra özen göstermek ve kaliteden vazgeçmemek gerekiyor. Ofis banko modellerinde, en önemli kalite kriterlerinden biri, darbelere dayanıklı malzemelerin kullanılmasıdır. Bu sayede uzun ömürlü kullanım söz konusu olabilir. Özellikle köşelerin bu durumda ne kadar hassas noktalar olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla Polen Mobilya banko masa modellerinin üretiminde dayanıklı malzemelerin kullanıma özen göstermektedir.

Tüm bu bilgiler ışığında söyleyebiliriz ki, karşılama bankosu, resepsiyon bankosu gibi çeşitli ofis bankolarında, kalite en önemli unsurlardan biridir. Bununla birlikte renk alternatifleri, tasarımsal detaylar, garantili ürünler ve konforlu seçenekler karşımıza çıkan detaylardır. Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi ise alanında uzman kişilerden oluşuyor ve size tasarımdan ölçülendirmeye, renk seçimlerinden siparişe tüm süreçlerde destek sunuyor. Yapmanız gereken sadece profesyonel ekip ile iletişime geçmek olacaktır. Hem seçimlerinizde yardımcı olacak, hem de ofisinizin muhteşem mobilyalar ile donatılmasında kolaylaştırıcı olacak Polen Mobilya ekibi, bankolar ve fiyatları hakkında iletişime geçmeniz için sizi bekliyor. Zaman kaybetmeden, sipariş sürecini başlatabilir, hemen harekete geçerek teklif isteyebilirsiniz.

bankolar
bankolar
Devamını Gizle