Yönetici Masaları, gösterişli ve verimli bir çalışma alanının en önemli parçalarıdır. Bu sebeple başarılı bir çalışma alanı tasarlarken, mutlaka doğru ofis mobilyalarını seçmelisiniz. Sıradan mobilyalar ile hayal ettiğiniz muhteşem çalışma alanını inşa edemezsiniz. Fonksiyonel, pratik ve kolaylaştırıcı tasarımlara ihtiyacınız var. Geniş bir çalışma alanına ile yeterli depolama alanına sahip olmak bu aşamada çok önemli. Yönetici masaları seçiminde geniş çalışma yüzeyi, en önemli unsurlardan biri olacaktır. Diğer taraftan masasının ihtiyaçlara cevap vermesi gerekir. Çekmece gibi ek donanımlara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz ya da tam aksine yalın bir görünüm arzu ediyor olabilirsiniz. Tasarımın işte tüm bunlara cevap veriyor olması gerekir.

Devamını Oku

Bu Yılın En Şık Yönetici Masaları ve Önemi

Tasarımsal özellikler, yönetici masa takımı gibi stratejik parçalar için çok daha önemlidir. Çünkü bu tür patron masası ürünleri, önemli görüşmelerin yapıldığı, bazen küçük toplantıların gerçekleştiği, kısacası son derece önemli bir çalışma alanı olan yönetici odasında konumlanacaktır. Bu durumda imaj unsuru da devreye girer. Bir ofis masası ile makam masası arasında tasarımsal olarak farklılıklar olması son derece doğaldır. Bu yüzden de makam odası takımı tasarımlarında daha hassasiyetle hareket etmek ve bu duruma uygun nitelikte ürünler ortaya çıkarmak gerekiyor. Polen Mobilya, bu konudaki uzmanlığı ile özel nitelikli yönetici masaları tasarlıyor. Üstelik geniş bir ürün çeşitliliği sunarak, bu işi keyifli hale getiriyor. Büyük ve çok katılımlı toplantılarınız için toplantı masalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Sezon En Çok Tercih Edilen Yönetici Masa Takımları

Patron masası olarak da adlandırılan yönetici masaları ve yönetici masa takımı ürünleri bu sezon da hem klasik hem de modern tasarım olarak tercih ediliyor. Ürün çeşitliliği konusuna ayrıca değinecek olursak, ofis mobilyaları adı altında oldukça fazla ürün grubu ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri olan patron masası ise hem model hem de renk alternatifleri ile karşınıza çıkıyor. Vip yönetici masası seçiminde, hem tasarıma hem de renklere özen göstermek gerekiyor. Tasarımın imaja olan etkisinden söz ettik ama renklerin etkisini de göz ardı etmemek gerek. Yönetici masa takımı içerisinde bulunan tüm parçaların bir renk uyumu içinde olması ve göze hitap etmesi önemli bir detaydır. Üstelik modern ve klasik çizgileri, renk seçimleriniz ile daha belirgin kılabilir ve tam anlamı ile belli ve akılda kalıcı bir tarz ortaya koyabilirsiniz.

Yönetici masaları ve yönetici odası takımı seçimleriniz, klasik bir büro mobilyası olmanın ötesinde bir fonksiyona sahip. Çünkü şirketinizin ya da kurumunuzun tam merkezi olan, ofisin kalbi diyebileceğimiz bir çalışma alanında söz ediyoruz. Yani yönetici odasından… Bu sebeple de ekstra özen gösterilmesi gerekiyor. Bu alanda sahip olunan imaj, aslında şirketin ya da kurumun imajını ifade eder. Misafirlerin ağırlanacağı yönetici odası, yönetici grubu ile belli bir izlenim bırakacaktır. Bu durum, sanılandan çok daha önemli ve dikkate alınması gereken bir durumdur. Yani yönetici masası alternatiflerimizi incelerken, mutlaka bu unsuru göz önünde bulundurmalısınız.

Yönetici Masaları Seçiminde Polen Ofis Mobilyaları

Pratik bir şekilde ürün incelemeyi mümkün kılan kategorilerimiz, sizin için ürün seçimi ve alışveriş aşamalarını çok daha keyifli kılacaktır. Bu sayfada göreceğiniz her bir yönetici masa takımı hakkında detaylı bilgi alabilir ve teklif isteyebilirsiniz. Bunun için Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli. Yönetici masaları ve ara yönetici masaları gibi önemli bir konuyu elbette ki işin profesyonellerine emanet etmelisiniz ve Polen Mobilya profesyonel ekibi ile karşınızda… Yönetici masası arayışlarınızın son noktası olan bu sayfada, siz de aradığınız tasarımı ve kaliteyi bulabileceksiniz. Her bir detayı birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olan ve renk alternatifleri detaylı bir analiz ile ortaya çıkarılan yönetici takımları, sizin de zevklerinize hitap edecektir. Hemen incelemeye başlayın ve detaylı bilgi için iletişime geçin!

yönetici masaları
yönetici masaları
Devamını Gizle