Eğitim ürünleri; masa, sandalye, sıra, koltuk, yazı tablalı koltuk, konferans koltuğu, okul dolabı, kitaplık, kütüphane, kilitli dolap gibi eğitim mobilyaları ürün yelpazemizi oluşturuyor. Her bir ürün eğitim kurumunun düzenini, işlevini artırma amacı taşıyan demirbaş ürünlerdir. Eğitim ürünlerimizin hepsi kaliteli, şık ve uzun ömürlüdür.

Devamını Oku

En Rahat Eğitim Mobilyaları

Eğitim çevresi; okul, kurs, kreş, etüt merkezi, dershane, ödev evi, seminer, konferans, akademik eğitimler, mesleki kurslar, sertifika programı kursları gibi yerlerden oluşuyor. Bir kurumu eğitime hazır hale getiren şeyler demirbaş ürünlerdir. Eğitim mobilyaları, kurumun görüntüsünü tamamlar, eğitmen ve öğrencilerin ise derse hazır hale gelmesine yardımcı olur. Okul sırası bir eğitim kurumunun olmazsa olmazıdır. Okul mobilyaları eğitmenlerden öğrencilere kadar okulu kullanan herkesin kullanımına göre özel tasarlanır. Örneğin kitapların düzenli biçimde istiflenmesini sağlayan okul kütüphaneleri, okul dolapları daha uzun ömürlü, işlevsel olmak amacıyla özel tasarlanır. Okul masası gibi daha sık kullanılan ürünler ise dayanıklı olduğu kadar işlevsel ve hijyenik olmalıdır.

Öğrencilerin ortalama kırk dakika süren bir ders eğitimini dikkat dağınıklığı olmadan dinlemesi için ergonomik ve rahat bir okul sırası üzerinde oturması gerekiyor. Dikkat dağıtıcı unsurlar arasında bir bacağı kısa sıra ve sandalyeler, üzeri aşınmış masalar, öğrencinin rahat oturmasını önleyen dar sıra tasarımı gibi detaylar yer alıyor. Okul mobilyaları, öğrenci ve öğretmenlerin konfor ihtiyacına cevap verebilmelidir. Sıraya oturan, masada bir şeyler yazan, koltuğuna yaslanıp bir konferansı dinlemeye çalışan ya da bir eğitim seminerinde hem oturup hem de önündeki koltuk sehpasında not alan öğrenci ve kişilerin kendini tamamen rahat hissetmesi önem taşıyor. Okul masası diğer masalardan farklı olarak belli bir standarda göre tasarlanıyor. En rahat eğitim mobilyaları ile eğitim kurumunun başarısını artırmak mümkündür. Eğitim kurumlarında kullanılan mobilyalar, koltuklar öğrencilerin yanı sıra veliler, öğretmenler tarafından da kullanılıyor. Uzun eğitim programlarında rahat eğitim mobilyalarıyla öğrenciler dikkatini eğitime verebiliyor, bir noktadan sonra vücudunda ağrı ya da sızı hissetmiyor. 

Şık ve Modern Eğitim Mobilyaları

Eğitim mobilyaları dönemsel olarak değiştirilir ya da sayısı artırılır. Polen Mobilya, envai çeşit mobilya modelleriyle ihtiyaca çözüm sağlayabiliyor. Okul dolabı, yazı tahtası, konferans koltuğu, okul sırası, tekli ya da iki kişilik öğrenci sırası, öğrenci koltukları, okul taburesi, öğretmen – müdür koltuğu ve benzeri tüm okul mobilyaları Polen Mobilya güvencesiyle satışa sunuluyor. Eğitim kurumunuz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir satış noktasından aynı kalite ve ekonomik bütçelerle satın almanızı sağlayan web sitemizde, okul masası ya da dolapları için en yenilikçi ve modern ürünler sizleri bekliyor. Eğitimde başarı sağlamak için konforun, kalitenin, sağlıklı ürünlerin kullanılması gerektiğini bilen üreticilerimiz, eğitim ürünleri ile uzun ömürlü ve sağlıklı bir eğitim deneyimi sunuyor.

Görüntüsüyle beğeni toplayan birbirinden şık eğitim mobilyaları, okulların ve dershanelerin görünen yüzünü iyileştiriyor. Her eğitim kurumu resmi, kurumsal görünmek zorunda. Okul mobilyaları bu görüntüyü oluşturmada etkili demirbaş ürünlerdir. Şık ve modern okul mobilyalarının varlığı kuruma daha güvenilir, resmi bir hava katıyor. Özellikle özel okullar, kreşler, kurslar ve kolejler eğitim kurumlarının akıllarda kalıcı olabilmesini sağlamak amacıyla modern eğitim mobilyaları tercih ediyor. Okul sırası modellerinden öğretmen koltuklarına kadar her mobilyada üst düzey bir titizlik sağlanıyor. Kaliteli eğitimin kaliteli okul masası, sandalyesi, okul kütüphanesi gibi temel eşyalardan geçtiğini bilen her eğitim yöneticisi, okulunun işlevselliğini sürdürmek için okul şık okul mobilyaları modellerini inceliyor, ihtiyaç duyulduğunda güncellemeler yapıyor. Benzer şekilde eğitim ürünlerine ihtiyacınız varsa ve eğitim mobilyaları modelleri arasından seçim yapamıyor ya da güvenilir bir alışveriş noktası arıyorsanız hızlı teslimat ve kaliteli eğitim ürünleri garantisiyle Polen Mobilya’dan alışverişinizi yapabilirsiniz. Eğitim mobilyaları ve ürünlerimiz ile tüm kurumlara kaliteli ürün aktarımını gerçekleştiriyoruz.

okul mobilyaları
okul mobilyaları
Devamını Gizle