Armenos Yönetici Masası-PLN-5319

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Detaylar

Net bir tasarım çizgisine sahip olan Armenos yönetici masası, ön kısmında bulunan geometrik deseni ile modernliğini ilan ediyor ve bu sayede çağdaş bir görünüme kavuşuyor. Bunu yaparken takındığı sadelik ise tasarımı uzun ömürlü ve adeta zamansız kılıyor. Her dönemin sevilen tasarımlarından biri olacak, modanın ve trendlerin ötesinde bir güzelliğe sahip olan yönetici masası, spesifik bir ofis mobilyasıdır.

İşlevsel ve Zarif

Tasarımı ile zarafetini ortaya koyan tasarım, işlevselliği ile de mükemmel olmayı başarıyor. Güzelliğini fonksiyonu ile tamamlıyor adeta. Yönetici masalarında aranan önemli iki özelliktir bunlar ve bu ürünün geniş çalışma alanı sağlayan yüzeyi, entegre parçalar ile tamamlanarak daha da işlevsel hale gelebilmesi, fonksiyonelliğinin göstergesidir. Renk alternatiflerinin sunulması sayesinde, Armenos yönetici masası spesifik bir hal alabilir ve ofisinizi benzersiz kılabilir. Bu anlamda sunulan çeşitlilik, karakteristik bir ofis yaratmak için oldukça faydalı olacaktır. Sıradan olmayan büro mobilyalar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA: 200X90X75h 

ETAJER:72X50X75h 

SEHPA:50X50X45h / 60X60X45h

KÜTÜPHANE:180X45X84h / 180X45X117h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER