Classy Yönetici Masası- PLN-5303

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve Şık

Classy yönetici masası, tasarımsal olarak ince ve zarif hatlara sahiptir. Bu sebeple de hem şeffaf bir imaj yaratır, hem modern bir görünüm sunar, hem de zarif bir duruş ortaya koyar. Bu sebeplere bağlı olarak da yönetici masası olarak oldukça şık bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 1. sınıf malzemeden üretildiği unutulmamalıdır. Kalitesini ilk bakışta anlayabileceğiniz tasarım, farklı şekillerde konumlandırılabiliyor ve isteğinize göre şekil alabiliyor. Ahşap dokusunu içinde barındıran ve bununla birlikte soft bir görünüm elde eden tasarımın farklı renk alternatiflerini de inceleyebilir ve bunların arasından seçim yapabilirsiniz.

Makam takımı olarak tercih edilecek olan set, masa, dolap ve sehpa gibi parçalardan oluşuyor olsa da, isteğe göre belirlenebilir ve tasarım farklı kombinasyonlar şeklinde sunulabilir. Her şekilde fonksiyonelliğini elde bırakmayacak olan Polen Mobilya ürünleri, size işlevsel bir alan sunacaktır. İş verimliliğinizi artıracak, çalışmalarınızı desteklerken, misafirlerinizi ağırlama ya da küçük toplantılar gerçekleştirme aşamasında da size konfor sunacaktır. Yönetici ofisleri, şirket ya da kurumun, kalbinin attığı nokta olarak tanımlanabilir. Bu tanım elbette ki çok şey ifade ediyor ve ofis mobilyaları seçiminin de ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi ile hemen iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilir ve şirket imajına da değer katacak olan bu seçiminizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Seçimden tasarıma, siparişten teslime tüm süreçlerde destek almak için alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:230X90X75h

DOLAp SETİ:200X45X90h  

SEHPA:80X40X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER