Daphne Misafir Koltuğu- PLN-136 A

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Daphne koltuk grubumuz çalışma, toplantı ve misafir koltuğu çeşitleri ile ofislerin modern ve özgün tasarımında en çok kullanılan ürün gruplarından biridir. Alüminyum, krom ve boyalı renk ayak seçenekleriyle ofis mobilyalarına rahat uyumunu ofis tasarımcılarının dikkatini çekmektedir. Dökme kalıp sünger malzeme özelliği bu ürünün önemli tercih sebeplerinden biridir.

Daphne misafir koltuğu için  “Konum Koruyucu” amortisör ve  4‘lü alüminyum ayak opsiyonu sunuyoruz. Bu opsiyon ürün için kalite, konfor, rahatlık, ergonomiklik ve hijyen sağlar, misafirlerinizin beğenisini toplar.

Kumaş malzeme döşemeler için her türlü modern desen kumaşlar bu ürün için uygulanabiliyor. Ofisinize tercihlerinize göre mevsimsel ferahlık katabilmekte ve aynı zamanda sizi kumaş kullanımında sınırlı kalmaktan kurtarmaktadır.  Deri kullanımında da aynı rahatlık ofis tasarımcılarımızda sunulmaktadır.  

Modern misafir koltuğu olarak nitelendirdiğimiz bu ürün günümüz plaza ofislerinin vazgeçilmez tercihlerindendir. Toplantı odaları da sık kullanım alanlarından biridir.                                      

 

Teknik Bilgi

PLN 136 A Daphne Misafir Koltuğu                                                                                                                                                                                                                                                                                    4'lü Alüminyum Ayak 

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER