Edge Makam Takımı-PLN-5302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern ve Özgün

Edge makam takımı, modern tasarımını estetik ve özgün hali ile bir araya getirerek, dikkat çekici bir görünüme kavuşturulmuştur. Diğer taraftan 1. sınıf malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kalitesini de gözler önüne seriyor.

Oval yapısı, modern görünümü ve dikkat çekici renk alternatifleri ile farklılaşan bir tasarıma sahip. Bununla birlikte takım olarak değerlendirildiğinde de kendi içinde muhteşem bir bütünlüğü var. Diğer yandan, fonksiyonel anlamda ise yine oldukça başarılı olduğu görülebiliyor…

Yüzey alanı ve sağladığı motivasyonu sayesinde kişinin iyi bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlarken, verimliliğini de artırıcı olacaktır. Yuvarlak hatlar ve modern bir görünüm isteyenler için harika bir alternatif…

Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibimiz ile iletişime geçip, bu makam takımı için sipariş verebilir yönetici alanlarınızı özel ve işlevsel kılabilirsiniz. Ayrıca diğer ofis mobilyaları ürünlerimiz için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:260X90X75h

DOLAP SETİ:220X40X100h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite mdf yonga levha üzeri lake cilalıdır. 

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER