Eos Makam Takımı- PLN-5307

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Aranan Görsellik

Makam takımı tasarımlarında beklenen, görsellik ve işlevsellik Eos makam takımında bir arada karşımıza çıkıyor. Estetik bir duruş ve şık bir görünüm ile göz alıcı renk alternatifleri karşılıyor bizi ve de geniş çalışma yüzeyi ve bol depolama alanı ile işlevsellik sunuyor. Doğal ahşap kaplama dokusuyla natürelliği hissedeceksiniz…

Kalite Dokusunda Saklı

Birinci sınıf malzemenin kullanıldığı ve dolayısıyla yüksek kaliteli bir ürün seti olması sebebi ile Eos makam takımı, ciddiyetini koruyan, sade fakat şık detaylara sahip olması ile bir yönetici odası için mantıklı bir seçim olacaktır.

Bırakacağınız ciddi ve iddialı imaj sayesinde şirket temsilini başarı ile yerine getirebilirsiniz. Büro mobilyalarında aradığınız kaliteyi de, tasarımı da, işlevselliği de Polen Ofis Mobilyaları ürünlerinde bulabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz her an size destek sunacak profesyonel bir ekip var karşınızda.

Teknik Bilgi

ETAJERLİ YÖNETİCİ MASASI

YÖNETİCİ MASASI:230X180X75h

KÜTÜPHANE SETİ:240X40X90h

SEHPA:80X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER