Grandee Makam Takımı- PLN-5305

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Akılda Kalıcı Olmak ve Fark Yaratmak İsteyenlerin Seçimi

Kendine has bir tasarıma sahip olan Grandee Makam Takımı, ahşabın doğallığı en yoğun şekilde gördüğümüz tasarımlardan biridir. Hem açık hem de koyu renk tonları ile geniş bir renk çeşitliliği sunan bu şık yönetici masası, akılda kalıcı bir görünüme sahip olması ile kullanıcılarına değer yaratmayı amaçlamaktadır. Üstelik her bir alternatifte yoğun olarak yer verilen ahşap dokusu, samimiyet ve sıcaklığın bir temsilidir.

Grandee makam takımı ise oldukça prestijli ve özel bir tasarıma sahip. Kolayca sipariş verebilecek olmanız ise cabası… Tek yapmanız gereken ekibimiz ile iletişime geçmek. Profesyonel ve tecrübeli bir ekip sizi karşılayarak sorularınızı cevaplandıracak, siparişinizi hemen işleme alıp, büro mobilyalarınızın hızla hazırlanmasını sağlayacaktır. Siz de bu şekilde zahmetsizce ofis mobilyaları satın alabilecek, ofisinizde yeni, modern ve anlamlı rüzgârlar estirebileceksiniz.

Sipariş vermeden önce teknik detayları incelemeyi ve Polen Mobilya ekibinden bilgi almaktan çekinmeyin.

Yönetici masası ya da makam takımı gibi özel mobilyalara ihtiyaç duyduğunuzda, prestijli alternatiflerin sıralandığı ve en güvenilir adreste olduğunuzu unutmayın…

Teknik Bilgi

LAKE CİLALI YÖNETİCİ MASASI

MASA:240X90X75h

ETAJER:60X60X60h 

SEHPA:80X50X45h

KÜTÜPHANE SETİ:220X45X90h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER