İmage Makam Takımı- PLN-5306

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Güçlü Duruş

Son derece elit bir duruşa sahip olan Image makam takımı, renkleri ve çizgileri ile asaletin temsilcisi gibi görünmekte. Hem depolama alanları ile hem de geniş çalışma yüzeyi ile kullanışlılık gösterirken, mini toplantılar için de gayet elverişli görünüyor. Diğer taraftan renkler konusunda yapılan seçimler, bir yönetici masasından beklenen ciddiyeti ve şıklığı da ortaya koyuyor. Farklı renk alternatifleri sunulmakla birlikte, ahşap dokusunun yoğun olarak kullanıldığı tasarımlar göz kamaştırıcı görünüyor. Makam takımı seçiminde, beklenen özelliklerin bir araya getirildiği Image makam takımının, hem tasarımı hem de fonksiyonelliği ile dikkatleri çekiyor.

Verimli Bir İş Ortamı

Yönetici alanları şirket ya da kurumun tam da merkezi olduğundan, işlevsel ve verimli bir iş ortamı oluşturulması da çok önemlidir. Burada gerçekleşecek görüşme ve toplantılarda fonksiyonellik sağlaması gerekir. Ürünleri  tasarlarken tüm bu detayları göz önünde bulunduran ve beklentilere cevap vermeyi amaçlayan ekibimiz, bu yönetici masasını da sizler için tasarladı.

Image makam takımı siparişi vermek ve büro mobilyaları ile yönetici alanını tasarlamak istiyorsanız, Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibinden detaylı bilgi alarak siz de sipariş verebilir, ofisiniz için ideal seçimlere imza atabilirsiniz.

Şık ve akılda kalıcı bir yönetici masası için doğru yerdesiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:240X180X75h

SEHPA:80X50X45h

KÜTÜPHANE:240X45X90h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER