Epsilo Yönetici Masası - PLN-5342

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ahşabın Metal ile Uyumu

Ahşabın metal ile elde ettiği uyum, tam bir dengenin temsilidir. Sıcak ve soğuk malzemelerin bir araya gelişi ile elde edilen bu uyum ve denge, ofis ortamına da yansıyor ve verimli bir çalışma alanı yakalanabiliyor. Metal ayakların sadeliğini, ahşabın zengin dokusu destekliyor ve göz alıcı bir renklilik yakalanabiliyor.

İşlevselliğin ofis ortamındaki aşikâr önemine uygun olarak tasarlanan EPSİLO Yönetici Masası - PLN-5342 , pratik detaylara sahip. Bu sayede pek çok farklı pozisyonda tercih edilebiliyor. Akıllıca tasarlanmış olan elektrifikasyon bölümleri ise bu fonksiyonelliğin önemli birer parçası olarak karşımıza çıkıyor.

Genç ve Dinamik

EPSİLO Yönetici Masası - PLN-5342, tam anlamı ile genç ve dinamik sıfatları ile tanımlanabilir. Bu tarzı ile ofis trendlerine de son derece uyumlu görünüyor. Beklenen verimli çalışma alanını sunma potansiyeline sahip olan tasarım, temposu yüksek olan ofislerin de tam aradığı ofis mobilyası olabilir. Değişen ihtiyaçlara cevap verme potansiyelinin yüksek oluşu ise tasarımı daha anlamlı ve daha pratik kılıyor. Kısacası sürekli yenilenen iş dünyasında, sizi yarı yolda bırakmayacak bir tasarım…

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:200X160X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER