Kres Bekleme Koltuğu- PLN-135 B

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kres koltuk grubumuzun bekleme koltuk çeşidi olan ürün ahşap kontra ayakları ile şık görünüm sağlıyor. Günümüzde ofislerin metal ağırlıklı görünümü içerinde kumaş/deri ve ahşabın birleşimi ile ayrıcalıklı ürün özelliği taşımaktadır. İthal ve yerli kumaşların ağırlıklı kullanımına uygundur.                                                                                                                                                                                            

Ahşap ve lake kontra ayaklar ofisinizin ahşap grubu mobilyalarıyla tam bir bütünlük sağlar. Lake renk çeşitlerini kullanabilir ve hayalinizdeki ofis dizaynı için gerekli renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Ergonomik yapısı ve ahşap ayaklarıyla berjer niteliği taşıyan ürünümüz bekleme ortamına zenginlik katıyor.

Diğer grup ürünleri gibi deri ve kumaş kullanılabilme özelliği, iç ve dış yüzeyler için farklı renk kullanma opsiyonlarıyla modern ofislerin sık sık tercih ettiği ürünümüzdür.

Kres Bekleme Koltuğu diğer bekleme koltuklarından farklı olarak özgün modeliyle hem modern hem de klasik ofis mobilyalarıyla uyumlu şekilde kullanılabilmektedir. Tüm bunlara rağmen Kres koltuk grubu genel olarak modern ofis koltuğu kategorisinde değerlendirilmektedir.

Teknik Bilgi

PLN 135 B Kres Bekleme Koltuğu                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ahşap Cilalı Kontra Ayak

 

Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER