Luban Yönetici Masası-PLN-5318

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Güçlü

Gücünü sadeliğinden alan Luban yönetici masası, ayaklarının formu ve duruşu ile farklılaşıyor. Buna eşlik eden siyahın gücü ve ahşabın sıcaklığı, son derece dengeli, abartısız ve göz alıcı bir şıklık ortaya koyuyor. Yönetici masaları, güçlü görünümü, fonksiyonelliği ve kalitesi ile benzer ofis mobilyaları arasında farklılaşır. Bu tasarım karakteristik duruşu ile kullanıcısına bu tür özel bir deneyim sunuyor. Yönetici masası olarak oldukça işlevsel bir kullanım vadederken, ziyaretçilerin gözünde de iyi bir imaj yaratıyor.

Ciddi Bir Duruş

Luban yönetici masası, oldukça ciddi bir görünüme sahip ve bu hali ile profesyonellere hitap ediyor. Ofis mobilyalarında ciddi, göz yormayan ama zengin bir görünüm arzu ediliyorsa, bu yönetici masası alternatifi oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca renk seçenekleri de bu tasarımı kıymetli kılıyor. Dilediğiniz renkleri tercih edebilir ve bu sayede adeta kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Yönetici masalarında yaratıcılığın da dâhil edilebileceği bir seçenek aranıyorsa, bu tasarım uygun olabilir.

Daha detaylı bilgi için Polen Ofis Mobilyaları satış ekibimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:180X80X75h / 160X80X75h / 140X80X75h

ETAJER:120X50X75h / 90X50X75h 

YATAY UZUN ETAJER:180X50X60h

SEHPA:70X50X45

KÜTÜPHANE:160X40X130h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER