Mira Bekleme - Restoran Koltuğu- PLN-137

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ofis, hastane, otel lobileri gibi uzun süreli bekleme alanlarına ihtiyaç olan mekanlarda tekli, ikili veya üçlü modellerimizle çözüm sunuluyor. Ergonomik ve rahat yapısıyla Mira Bekleme Koltuğu  kaliteli, sağlam, uzun ömürlü ve modern tasarımıyla gözde ürünlerden biridir. Ürünümüzde dökme kalıp sünger malzeme kullanılmaktadır.

Modern Bekleme Koltuğu kategorisinde olan ürünümüzün ince ve sağlam boru ayak tasarımı ofis tasarımcılarının da rahatlıkla seçim yapacağı bir modeldir. Mekandaki renk seçimlerine göre koltuk ayak renkleri de belirlenebilir niteliktedir.

Kumaş ve deri olarak karma desenlerin kullanımı uygundur. Renk seçimleri ile modern ve klasik ofis ortamlarına uyumlu tasarım geliştirmiştir. Düz renklerde şık görünümüyle birlikte karışık veya çiçekli renklerle de iş yerlerinizi renklendirmektedir. Renk seçenekleri kategorisinde aradığınız renkleri bulamazsanız müşteri temsilcilerimizle irtibata geçtiğinizde ihtiyacınız olan destekler marka temsilcilerimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

Canlı desenlerimizi görmek için showroom mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Teknik Bilgi
Renk Seçenekleri

Renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ

SUNİ DERİ SEÇENEKLERİ

AİR FİLE

SERT FİLE

 

 

BENZER ÜRÜNLER