Mono Makam Takımı- PLN-5309

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Zarif

Köşe kullanımı ile işlevselliğini gözler önüne seren ve bu işlevselliği, geniş masa üstü alanı ile destekleyen tasarım, görsel olarak da oldukça başarılıdır. Ahşabın doğal ve asil duruşu şeritler ile desteklenmiş, geniş depolama alanı dâhil edilmiş ve göz alıcı bir makam takımı ortaya çıkarılmıştır. Tüm bu görsel ve işlevsel özellikleri destekleyen kaliteden de söz etmek gerek. Birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik ile üretilen Polen Mobilya ürünleri, darbelere dayanıklı köşelere sahiptir. Dolayısıyla yönetici masası ve makam takımı gibi ofisin en can alıcı mobilyaları diyebileceğimiz bu ürün grubu, en az diğer alternatifler kadar özel ve kalitelidir.

İhtiyaç duyduğunuz bu tür özel ofis mobilyaları seçimi, Polen Mobilya profesyonelliği ile bir dert olmaktan çıkıyor. Aksine keyifli bir sürece dönüşüyor. Şirketinizi yansıtan, üstün tasarım özellikleri ile akılda kalan Mono makam takımı tam size göre… Hemen iletişime geçip, teklif isteyerek süreci başlatabilirsiniz.

Teknik Bilgi

ETAJERLİ YÖNETİCİ MASASI

MASA:240X210X75h

SEHPA:80X50X45h

KİTAPLIK: 200X40X160h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER