Mrt Yönetici Masası- PLN-5314

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Şık

Bir yönetici masası için tasarımsal özellikler ne kadar önemliyse, konfor ve işlevsellik de o kadar önemlidir. Mrt yönetici masasının, tasarım açısından göz kamaştırdığı kadar zarifliği ile ö plandadır. Sade, net çizgilere sahip olan makam takımı, renkleri, doğal dokusu ve minimalist detayları ile son derece şık görünerek ofislerinize değer yaratmayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte renk alternatifleri de karşımıza çıkmakta; açık ve koyu tonlara sahip alternatifler arasından seçiminizi yapabilmektesiniz.

Teknik ölçüleri, ofis ölçüleriniz ve isteğiniz doğrultusunda revize edebilirsiniz.

Zarif Metal Ayaklar ve Dayanıklı Malzeme

Farklı setlerin parçası olabilen, minimalist tarzı ile her ortama uyum sağlayabilen Mrt yönetici masası, kalitesi sebebi ile de tercih edilmektedir. Çizilmelere karşı metal masa ayakları ekstra korunmuş, epoksi ile desteklenmiştir. Dayanıklı kaplama ile üretilmiş olmakla birlikte, darbelere karşı köşeleri ekstra kuvvetlendirilmiştir. Tüm bunların yanı sıra her noktasında birinci sınıf malzeme kullanılmış ve üstün nitelikli ürünler ortaya çıkarılmıştır. İşte bu sebeple Mrt yönetici masası, en çok tercih edilen alternatiflerden biridir.

Yönetici ve çalışma koltuk tercihleriniz için buradan kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

ETAJERLİ MASASI:240X180X75h

SEHPA:60X60X45h

KÜTÜPHANE:200X40X100h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER