Polen Mobilya olarak faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana ihtiyaç duyulan tüm alanlar için kaliteli, modern mobilyalar üretiyor, şık çözümler sunuyoruz. Ortak alan koltukları ve açık ofis sistemleri tasarımlarımızla profesyonel görüntüyü destekliyor, iş verimliliğini yükseltmeye yardımcı oluyoruz.

Devamını Oku

En Modern ve Şık Ortak Alan Mobilyalarımız

Okul, banka, şirket, ofis, hastane, klinik ve benzeri tüm özel ya da kurumsal işletmelerin ortak alanlarını verimli hale getirmek ortak alan koltukları ile mümkündür. Kişi ya da kurumlara hizmet eden bir ofise sahipseniz eğer ziyaretçi sirkülasyonunu yönetebilmek diğer yandan açık ofis sistemleri ile çalışan personellerinizin iş verimliliğimi sürdürebilmek için ofis mobilyalarına ihtiyacınız olacaktır. Ortak alanlar üniteleri bekleme ya da çalışma fark etmeksizin kurum içindeki düzeni sağlıyor, beklemeyi kolaylaştırıyor. Ofis ciddiyetini sağlayacak aynı zamanda ofisinize şık bir dekorasyon, konforlu bir çalışma alanı sağlayacak olan ortak alanlar ürünleri hiç şüphesiz istediğiniz tarzı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. 

Ofis kurarken ortak alandaki boşluğu nasıl, hangi ürünlerle dolduracağınıza ürünleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Ofisinizin ziyaretçi trafiği yoğun olacaksa ikili, üçlü bekleme koltuğu modellerini tercih etmelisiniz. Eğer daha sakin bir ziyaretçi trafiğiniz söz konusuysa lounge koltukları ile şık bir bekleme alanı tasarlayabilirsiniz. Ortak alan koltukları tamamen amaca yönelik tasarlanıyor, her ofis ölçüsüne uyum sağlayacak nitelikte oluyor. Minimal ofislerden büyük şirketlere kadar tüm kurumlar için ortak alan üniteleri bulunuyor. Polen Mobilya ortak alan kategorisinde göreceğiniz ürünleri dilediğiniz gibi ofisinize yerleştirebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Renk ve model çeşitliliği sunan koltuklar, ortak alanlarınızın daha işlevsel, şık görünüme kavuşmasını sağlıyor. Özellikle açık ofis sistemleri personelin iş verimliliğini etkileyeceğinden büyük önem taşıyor. Açık ofis tasarımlarında kişiye özel çalışma alanlarının olması ve diğer personellerle açıkça iletişim kurabilmesi temel amaçtır. Birbirinden şık açık ofis sistemleri ile iş verimliliğini artırabilir, bütünleşik çalışma ortamı kurabilir, personellerin daha ferah bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

2021 Yılının En Modern Ortak Alan Mobilyaları

Renk, doku, yüzey, tasarım anlamında birbirinden ayrışan ortak alan üniteleri, yerleştireceğiniz yere ve kullanım amacınıza göre anlam kazanıyor. 2021 yılının trend renk ve mobilya tasarımlarından yola çıkılarak hazırlanan ortak alan ürünleri, modern çizgileriyle dikkatleri çekiyor. Ofisinizde ortak alan koltukları kullanırken bu koltukların ziyaretçi açısından rahat ve şık olmasını istiyorsanız sıradan mobilyalar yerine modern tasarım mobilyalara yönelmenizde fayda var. Polen Mobilya kataloglarında boy gösteren modern, şık, fonksiyonel, ergonomik ortak alan üniteleri tam ihtiyaca cevap veriyor. Hem belli bir tarzı yansıtmak hem de yüzde yüz fonksiyonel kullanım sağlamak için Polen Mobilya güvencesiyle açık ofis sistemleri alabilir, kendi çalışma alanınızı dekore edebilirsiniz.

Ofis kanepesi, hem kişisel ofislerde hem de ortak alanda kullanabileceğiniz çok yönlü bir mobilyadır. Üç kişinin rahatlıkla oturabileceği kanepe, modern görünümüyle ofisinizin atmosferini olumlu etkiler, kurumsal kimliğinizi güçlendirir. Kurumsal kimlik çalışmalarında ortak alan üniteleri güçlü simgelerdir. Bir ziyaretçi önce ortak alanı görür ve çoğu zaman burada vakit geçirir. Ziyaretçilerinizin sıklıkla göreceği bir alanı zenginleştirmek istemeniz halinde Polen Mobilya kategorilerini süsleyen açık ofis sistemleri ya da ortak alan koltukları modellerini inceleyebilirsiniz. Çoklu çalışma masaları ise yine grup ve ekip çalışma düzeninin olduğu, yer tasarrufu sağlanması gereken ofislerde çok fazla tercih edilen bir ortak alan ürünüdür. Mini ya da kalabalık çalışma ekibiniz için performansı iyi yönde etkileyecek, personellerin kendini özgür hissedebileceği çalışma alanı düşünmeniz halinde açık ofis sistemleri ile mükemmel bir alan oluşturabilirsiniz. Bu alanı ortak alan koltukları ile destekleyebilir, personel ve ziyaretçi akışını kontrol edebilirsiniz. Ofis mobilyaları, bekleme koltukları, ortak alan üniteleri gibi kurumsal yaşamı şekillendiren tüm mobilyaları Polen Mobilya kalitesine güvenerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

ortak alan mobilyaları
ortak alan mobilyaları
Devamını Gizle