Otto Yönetici Masası-PLN-5320

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Profesyonel Ofisler

Ofis dekorasyonunda dikkat edilecek önemli ayrıntılardan biridir profesyonel görünüm. Bu sayede ofisi ziyaret eden kişilerde iyi bir izlenim bırakılabilir, istenilen imaj oluşturulabilir. Bu aşamada yönetici masası gibi ofis mobilyalarının tasarımı ön plana çıkıyor. Krom görünümlü detayları ile şıklaşan Otto yönetici masası, tam anlamı ile profesyonel ve ciddi görünen bir seçenektir. Köşeli formu, köşeli ve sade masa ayakları ile dengeli bir şıklık ortaya koyan metalik detayları, şık ve özel bir ofis dekorasyonunu mümkün kılıyor.

Kullanışlı ve Modern

Kullanışlı bir ofis, kullanışlı ofis mobilyaları, özellikle de kullanışlı yönetici masaları ve toplantı masaları ile mümkün olacaktır. Yoğun olarak kullanılan bu tür alanlarda, şıklığı da göz ardı etmemek gerekiyor. Otto yönetici masası ise modern tasarım anlayışı ve çağdaş duruşu ile pek çok farklı dekorasyon tarzına uyum sağlayabiliyor. Bu sayede tereddütsüz bir şekilde tercih edilip ofislerde konumlandırılabiliyor. Daha detaylı bilgi için Polen Ofis Mobilyaları satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:200X80X75h 

ETAJER:72X50X75h 

SEHPA:50X50X45h / 60X60X45h

KÜTÜPHANE:180X45X84h / 180X45X117h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER