Pegasus Yönetici Masası- PLN-5321

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Tasarım Harikası Yönetici Ofisleri

Polen Mobilya Pegasus yönetici masası, her bir ayrıntısı ile bir tasarım harikasıdır. Göz alıcı zenginlikte bir görünüme sahiptir ve minimalist detayları, oldukça karakteristik bir duruş yakalamasını sağlamıştır. Ahşabın muhteşem dokusundan güç alan tasarım, siyahın asaleti ile bir araya gelmiş ve gösterişli bir yönetici masası ortaya çıkmıştır. Ayrıca bu tasarım çeşitli entegre sistemler ile fonksiyonellik kazanmakta, tasarımını daha da zenginleştirmektedir.

Mütevazı Tasarım Çizgisi

Yönetici masalarında olması gereken özelliklerden biri olarak mütevazılık bu tasarımda da ön plana çıkıyor. Şaşırtıcı geometrik ayak formu, doğrusal ayrıntıları ve de konforu, ofis mobilyaları arasında fark yaratmasını sağlıyor. Ayrıca  Polen Mobilya Pegasus yönetici masası, çeşitli renklerde; farklı görünümler ile karşımıza çıkabildiğinden, özelleştirilmesi mümkün ofis mobilyalarından biridir. Yönetici masası olarak sunduğu fonksiyonellik, geniş depolama alanı, entegre edilebilen mekanizmalar ve daha fazlası, bu seçeneği cazip kılmaktadır. Daha fazla işlevsellik, daha spesifik bir seçim ve misafirlerin hafızasında yer edecek bir ofis için, bu tür özel ürünler tercih edilmelidir.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASASI:240X180X75h

SEHPA:90X60X45h

KÜTÜPHANE:220X45X100h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER