Solid Makam Takımı- PLN-5304

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Keskin ve Şık Tasarım

Solid makam takımı, net çizgileri olan, keskin hatları ile kendinden emin bir duruş sergileyen özel bir tasarıma sahiptir. Renklerinin dengesi ve tasarımın fonksiyonelliği en dikkat çeken özellikleri olarak kabul edilebilir. Ayrıca birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kalitesinden ödün vermeyen bir yapıya sahip.

Solid makam takımı, hem bıraktığı izlenim ile hem de kullanışlılığı ile ofis alanında ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir araya getiriyor. Tüm detaylarının hassasiyetle düşünülmüş olması, size konfor sağlarken, misafirlerinizi de rahat ettirecektir. Yani sadece sizi değil misafirlerinizi de düşünen bir yönetici masasından söz ediyoruz.

Bu şık mobilyaları sipariş etmeden önce uzman ekibimiz ile iletişime geçebilir, tüm detayları netleştirerek kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz tüm konuları, ekibimiz ile görüşmeniz mümkün. Teknik detaylara göz atıp, renk alternatifleri ile ilgili bilgi aldıktan sonra doğru bir karar vermiş olacak, ofisiniz içi harika seçimlere imza atacaksınız.

Teknik Bilgi

MAKAM MASASI

MASA:240X180X75h

SEHPA:80X50X45h

KÜTÜPHANE:220X45X90h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER