Elegant Çalışma Masası- PLN-4316

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Profesyonel Çizgiler

Sadeliğinde, profesyonelliğin gizli olduğu çalışma masası tasarımı, formu ve pek çok farklı noktada konumlandırılabilme kabiliyeti ile pratiklik sunuyor. L şekline sahip tasarım, depolama alanları ile destekleniyor ve daha fazla işlevsellik kazanıyor.

Ofis trendlerinin gerisinde kalmayacak detayları ile her döneme ve her tarza uyum sağlayabilme kabiliyetine sahip. Sadeliğini doğru renk kombinasyonları ile oldukça üst noktalara taşıyabiliyor olması da unutulmamalıdır.

Orta ve üst düzey kullanıcılara hitap eden tasarım, yalın hatlarını işlevselliği ile bir araya getiriyor ve ofis içi uyumunu da bir adım öteye taşıyor. Pek çok farklı konsepte, kolayda adapte olabiliyor.

Konforu Elden Bırakmayan Tasarım Anlayışı

Tasarımsal açıdan, zamansız ve göze hoş görünen bir çalışma masası olmakla birlikte, konforu da elden bırakmıyor. Konforlu bir şekilde çalışma imkânı tanıyor. Bu sayede yüksek konsantrasyona ulaşmayı da mümkün kılıyor. PLN-4315 masadan masa perdeliği ile farklılık yaratmaktadır.

Modüler parçaları ile konforu destekleyerek, prestij sahibi kullanıcılara hitap eden Elegant Çalışma Masası- PLN-4316, pek çok önemli işlevi harmanlıyor ve ortaya zamansız, vazgeçilmez, uzun ömürlü bir ofis mobilyası çıkıyor. Çalışma koltukları kategorimizdeki ürünleri inceleyerek beğendiğiniz koltuğu kombin edebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ETEJERLİ ÇALIŞMA MASASI

MASA :180X160X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER