Luban Çalışma Masası- PLN-4302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yaratıcılığın Hayat Bulduğu Tasarım

Detayları ile yaratıcılığını yansıtan, genç bir bakış açısı ortaya koyan ve dinamik bir çalışma alanı sunan Luban Çalışma Masası- PLN-4302, konforlu bir ofis tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Ahşabın farklı dokular ve farklı renkler ile zenginleştirdiği tasarım, akıllı çözümleri ve şık aksesuarları ile dikkat çekici bir görünüm kazanıyor.

Sade olduğu kadar da fark yaratan detaylara sahip oluşu, pek çok ofis mobilyası alternatifi arasından seçilmesini sağlamaktadır. Çokça depolama alanı ile desteklenebilmesi ve geniş bir çalışma alanı sunması ise tüm bunların yanı sıra yine fark yaratan tercih sebepleridir.

Yeni Nesil İşlevsellik

Luban Çalışma Masası- PLN-4302, sahip olduğu basit çizgiyi, zengin detaylar ile destekleyip, fonksiyonellik sunuyor olması sayesinde, ofislere yeni nesil bir bakış açısı kazandırıyor. Sıraladığımız tüm bu özellikleri bir araya getirirken, çalışma alanını da daha verimli kılması, önemli ve göz ardı edilmemesi gereken bir özellik. Ofislerin yeni nesil tamamlayıcısı olan tasarım, farklı noktalarda konumlandırılabilir ve dikkatlerden kaçmayan pozitif enerjisini her alana taşıyabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:200X90X75h

ETAJER:80X50X60h 

SEHPA:90X50X45h

KÜTÜPHANE SETİ:180X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER