Sally Çalışma Masası- PLN-4309

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Bir Profesyonellik

Profesyonelliğini, modern detaylarından alan, bunu yaparken de kararlı bir duruşa sahip olan tasarım, özellikle metal ayaklarının güçlü görünümü ile akılda kalıyor. Omega Çalışma Masası- PLN-4309'un asimetrik duruşa sahip ayakları, modern bir görünümün yakalanmasında en önemli unsurdur.

Ahşap dokusunun tercih edildiği tasarımda bir denge ve uyum hali görmek mümkün… Üstelik bunu sadeliği elden bırakmadan, masanın engelsiz bir çalışma yüzeyi olmasını sağlayarak yapıyor.

Omega Çalışma Masası- PLN-4309, tüm bu özellikleri ile tam anlamı ile özgürlük isteyen profesyonellere hitap ediyor. Gücünü de bir araya gelen modernlik, sadelik ve profesyonellik gibi özelliklerinden alıyor.

Trendlere Uygun

Ofis trendleri, dekoratif olarak önemli bir konu… Bu çalışma masası tasarımında da ofis mobilyası trendlerinin takip edildiğini, buna bağlı olarak de dekoratif ve yenilikçi bir izlenimin oluşturulduğunu görüyoruz.

Bu tasarımda olduğu gibi günümüzün tasarım anlayışının da temelinde yer alan belli başlı özellikler, ofisler için yenilikçi çözümler sunuyor. Bu durumda iş başarısına da büyük bir etkide bulunan mobilyalardan söz ediyoruz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h

ETAJER:90X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER