Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kararlı ve Profesyonel

Tüm hatları ile adeta kararlı ve profesyonel bir görünüme sahip olan çalışma masası, keskin hatları ile tam anlamıyla bir özgüven temsilidir. Masa ayaklarının tasarımı ise genel olarak Mrt Çalışma Masası- PLN-4314'ün karakteristik yapısını ifade ediyor.

Ek çalışma alanı sağlayan, bununla L formu kazanan ve daha esnek bir çalışma gerçekleştirmeyi mümkün kılan tasarım, bu sayede ofiste verimliliği artırmak isteyenlerin de seçimi oluyor.

Yenilikçi anlayış, minimalist tasarım ve gerçekçi bakış açısı, bu tasarımda bir araya geliyor. Gereksiz detaylardan arındırılmış, net bir görünüm ile karşılaşıyoruz. Bu sayede ofiste arzulanan profesyonel imaj da yakalanabiliyor.

Hem İddialı, Hem Dinamik

Net Çizgileri ile iddialı duruşunu yansıtan, PLN-4308 masadan farklı olarak masa perdeliği olan bu Mrt Çalışma Masası- PLN-4314, ofisteki işleyişe olan katkıları ile de dinamik bir ofis çözümü olarak değerlendirilebilir. Modernliği ile yakaladığı bu genç ve dinamik görünüm, günümüzde bürolar için elzem özelliklerdir.

İdeal renk seçimleri ile birlikte, mekâna dekoratif bir dokunuşta bulunurken, kullanıcısına da konforlu bir alan sağlıyor. Tasarımın göz dolduran bu özellikleri ve basitleştirilmiş geometrik detayları sayesinde, adeta zamansız bir parça olduğu unutulmamalıdır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h

ETAJER:90X50X75h 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER