Rigal Çalışma Masası- PLN-4308

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Minimalist Bir Estetik Anlayışı

Sadeliğini maskülen bir şekilde ortaya koyan ve bunu güçlü bir estetik anlayışı ile yansıtan Mrt Çalışma Masası- PLN-4308, tamamen ofis verimliliğine odaklanmıştır. Bu sayede pek çok tasarımsal engelden arındırılmış, soft bir tarz elde etmiştir.

Doğaya dokunuşları ise çalışma alanındaki başarının bir olmazsa olmazı olarak kabul edilebilir. Ahşap dokusunun zarafeti, tasarımın en zengin yanlarından biridir.

Köşeli tasarımı ise göz yormayan detayları ön plana çıkarmayı başarıyor. Metal ayakların tasarımsal özellikleri, ofiste konforlu bir alan yaratma konusunda önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmakta ve tamamen engellerden arındırılmış bir çalışma alanını mümkün kılmaktadır.

Özgün ve Özgür

Özgürlüğünü, özgün olmasından alan Mrt Çalışma Masası- PLN-4308, özgüven verici bir duruşa sahiptir. Hem tasarımsal detayları, hem dokusu, hem de işlevsellik sunan genel tarzı ile ofiste özgür ve özgüvenli olmayı mümkün kılıyor.

Sadelikten beklentisi çok olanlar için uygun olacak bu tasarımda, pek çok özellik bir araya getirilmiştir. Sadeliğin zenginleştirildiği bir tasarım olarak ifade etmek çok daha doğru olabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h

ETAJER:90X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER