Timesa Personel Masası- PLN-4328

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Göz alıcı bir tasarım anlayışı

Oval hatların keskin çizgiler ile buluştuğu personel masası tasarımı, göz alıcı detaylarıyla farklılığını ortaya koyuyor. Köşe formu sayesinde hem daha konforlu bir hal alıyor, hem daha fazla kullanışlılık arz ediyor, hem de daha estetik bir görünüme kavuşuyor.

Tasarımın aksesuarları ve diğer tasarımsal ayrıntıları da göz dolduruyor. Birbirinden farklı renk alternatiflerine sahip olan Timesa Personel Masası- PLN-4328, çekmece gibi kullanışlı depolama alanlarına sahip olmakla birlikte, çekmece kulplarının şıklığı ile de fark yaratıyor.

Ahşap dokusunun verdiği sıcaklık ve şıklık ise odaklanmayı sağlayıcı bir etken olacaktır. Dolayısıyla ofiste verimli bir çalışma süreci, bu tür şık ve fonksiyonel mobilyalar ile mümkün olabilir.

Ofis Mobilyası Trendlerini Yakından Takip Ediyor

Ofis mobilyaları her dönem farklı tasarımlar, farklı tarzlar ve renkler ile ön plana çıkıyor. Timesa Personel Masası- PLN-4328 ise bu trendlere uygun çizgilere sahip. Oval hatlarını köşeli tasarımsal detaylar ile tamamlayarak, zıtlığın yarattığı şıklığı yakalayan tasarım, ofiste iyi bir imaj unsuru olarak konumlandırılabilir.

Teknik Bilgi

EĞRİSEL ÇALIŞMA MASASI

MASA:160X160X75h

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER