Next Çalışma Masası-PLN-4310

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve Minimalist

Zarif detaylara sahip olan ve son derece minimalist bir tasarıma sahip olan Next çalışma masası, sadelikten hoşlananlara hitap ediyor. Yönetici masası olarak işlevsel bir şekilde kullanılabilecek olan tasarım, çeşitli ofis mobilyaları ile kolayca tamamlanabilir. Yönetici masaları arasında ise zarafeti, inceliği ve şıklığı ile fark edilen çalışma masası, dingin görünümü ile avantaj sağlıyor. Bu özelliği ile verimli bir şekilde uzun saatler boyunca çalışmaya imkân tanıyabilir.

Güven Veren Tasarım Çizgisi

Next çalışma masası, abartısız detayları ile güzel bir görünüme kavuşurken aynı zamanda güven veren bir imaja sahip olmuştur. Bu durumda da ofisinde iyi bir iletişim yakalamak ve misafirlerini güven çerçevesinde ağırlamak isteyenler için cazip bir alternatif haline geliyor. Çalışma masaları arasında bu özelliği ile fark yaratan tasarım, ofis mobilyası olarak oldukça avantajlıdır. Birbirinden göz alıcı ahşap desenleri ve renk alternatifleri ise seçiminizi özelleştirmenize yardımcı olacaktır. Dilediğiniz renk tonlarına ağırlık vererek ofisinizi tasarlayabilirsiniz. Çalışma masası gibi seçimleriniz bu sayede tarzınıza ve zevklerinize uyum sağlayabilecektir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA:180X80X75h / 160X80X75h / 140X80X75h

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h 

KÜTÜPHANE:160X40X82h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER