Ara yönetici masası, ofislerin dikkat çekici ürünlerinden biridir. Üstelik ofis mobilyaları genel manada birer araç ve mobilya olmanın ötesinde ihtiyaçlar olduğundan önem taşır. Niteliği ne olursa olsun, her ofis mobilyasında işlevsellik, verimliliği artıcı olma ve kalite beklenir. Bu sayede mobilyalarımız çalışmayı zevkli hale getirecektir. 

Devamını Oku

En Güzel, En Şık Ara Yönetici Masaları

Ara yönetici masaları önemlidir, özenle seçilmelidir. Bu aşamada en önemli parçalardan olan personel masaları, şef masaları ve benzeri seçenekler unutulmamalıdır. Bu tür mobilyaların işlevleri neden önemli ve yönetici masası seçilirken nelere dikkat etmek gerek, tek tek ele almakta fayda var. Öncelikle ara yönetici masaları ile ilgili püf noktalara değinelim. Bu grupta yer alan ürünlerin işlevselliği son derece önemlidir. Şirket ya da kurumdaki işleyiş, büyük oranda bu tür alanlardaki çalışma ile şekillenir. Dolayısıyla ara yönetici masası ve müdür masası gibi ürünlerde işlevsellik, yani pratik bir kullanım sunması, dikkat edilecek en önemli noktalardandır. Diğer taraftan tasarım önemli bir diğer unsur olarak karşımıza çıkar. Tahmin edeceğinizden çok daha önemli olan bu konu, adeta bir şirket imajı anlamına gelir. Hem müdür ofis takımları, ofis kanepeleri hem de çeşitli çalışma masası gibi alternatifler, rengi, tarzı ve kalitesi ile bir imaj anlamına gelir. Burada bulunan misafirlerin algıladığı şirket imajını şekillendirmek için, mobilya seçiminde tasarımsal özelliklere önem vermek gerekiyor. Renkler, metalik ya da ahşap dokuları varlığı ve de tasarımın keskin ya da yuvarlak hatlara sahip olması gibi pek çok detay, bahsettiğimiz imajın bir parçası olacaktır.

Göz Alıcılık Önemli - Ara Yönetici Masaları

Bu grupta yer alan ofis mobilyaları, fonksiyonel olmak zorundadır. Yani bu durumda tasarım yaparken, görsel olarak nitelikli ürünler olmanın yanı sıra işlevsel olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Verimli bir çalışma alanı sağlayacak modern ara yönetici masaları ise başta geniş bir çalışma alanı sağlamalı, yani geniş masa yüzeyi söz konusu olmalıdır. Bununla birlikte köşe masa tipinde tercih edilebilir ve geniş bir alana aynı noktadan hâkim olma sağlanabilir. Bugün pek çok tasarımda bu tipi görüyoruz ve çokça da tercih ediliyor. Bununla birlikte bu tarz ofis mobilya seçiminde depolama alanları, ekstra dolaplar ve çekmeceler çok önemlidir. İyi bir değerlendirme yaparak bu tür bir ihtiyaç olup olmadığına bakmak gerekiyor. Yani müdür masası gibi fonksiyonel tasarımlarda, ihtiyaçlara cevap verecek ve kullanışlılık sağlayacak çekmeceler olması, gerekiyorsa dolaplar ile tasarımın desteklenmesi gerekir. Son olarak ise önemli bir detaya daha dikkat etmek gerekiyor. Bu tür mobilyaların sahip olduğu metal ayakların çizilmelere karşı elektrostatik fırın boyalı olması, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Aynı şekilde yönetici masaları, müdür masası, personel masaları ve benzeri büro mobilyalarının tamamının darbelere karşı ekstra dayanıklı malzemeden üretilmiş olması önemlidir.

Polen mobilya, sıralanan tüm bu özellikleri ve kaliteyi sunar size. Hem kaliteli mobilyalara ulaşmış olursunuz, hem özel ve farklı tasarımlara sahip olursunuz, hem de iyi bir hizmet alabilirsiniz. Polen Ofis Proje ve Tasarım ekibi ile kolayca iletişime geçebilir ve teklif isteyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz mobilya müdür masası, şef masası, personel masaları ya da çeşitli ofis takımları, her ne amaçla kullanılacak olursa olsun, burada geniş bir çeşitlilik ile size sunuluyor. Eğer şirket ya da kurumunuzu başarı ile temsil edecek, kaliteli, özel ve farklı seçimler yapmak istiyorsanız, en doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken hızlıca iletişime geçmek ve detaylı bilgi aldıktan sonra süreci başlatarak mobilyalarınıza sahip olmak.

çalışma masaları
çalışma masaları
Devamını Gizle