Şef Masaları

Şef Masaları

Şef masaları bulunduğu ortamı çok daha şık ve çok daha konforlu bir hale getirebilir. Özenle seçilmiş olan ürünler müdür ve şeflerin odalarını süslemekte olup o malzemeyi kullanacak kişiye çok güzel bir ortam sağlayabilir.

16 Ağustos, 18:08

Müdür ve şef masalarında üst düzey konfor ve şıklık arayanlar için değişik ürünler yer almaktadır. Şef masaları bulunduğu ortamı çok daha şık ve çok daha konforlu bir hale getirebilir. Özenle seçilmiş olan ürünler müdür ve şeflerin odalarını süslemekte olup o malzemeyi kullanacak kişiye çok güzel bir ortam sağlayabilir.

Şef Masaları Tasarımları ve Şef Masaları Fiyatları

Çok farklı şef ve müdür masa takımları yer alır. Bunlar; metal çerçeveli ayaklı masalar, ahşap işlemeli masalar ve masa tablaları, ince ve yalın olan modern tasarımlı ürünler yer alır. Tercih edilirken dikkat edilmesi gereken çeşitli hususlar yer alır; Öncelikle kullanacak kişinin tarzını kesinlikle yansıtması gerekir ve beğenisi karşılaması gerekir. Ayrıca yapılacak olan işe göre de şef masalar tercih edilmelidir. Kullanım ömrü açısından bu önemli bir faktör olacaktır.

Şef Masası Modelleri Fiyatları

Fiyat skalası olarak her bütçeye uygun olanları mevcuttur. Önce fiyat bütçe ayarlaması yapılıp sonrasında kişilerin bütçesine ve tarzına uygun olarak şef masaları tercih etmeleri gerekir. Polen Mobilya olarak sizlere bu süreçte elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

Şef Masaları Özellikleri ve Bakımı

Bu ürünlerin bakım ve temizliklerinde dikkat edilmesi gereken huşular yer alır. Genellikle ahşap olanları kesinlikle ıslak bir bezle değil hafif nemli bir bez ile temizlenmelidir. Cam olanları da yine aynı şekilde temizlenmelidir. Yıllık düzenli olarak bakımları yapılmalıdır. Bu sayede hem ömürleri daha uzun olacak hem de görünüş itibari ile de eskime süresi daha uzun sürecektir. Temizlik ve bakım da kullanılacak ürünleri çok iyi tercih edilmesi gerekir. Aksi takdir de ürünlerin kullanım süresi azalacaktır.

Şef masaları boyut olarak çok çeşitlilik gösterir. Kullanım alanına ve mekânın büyüklüğüne göre hem standart olanları vardır hem de kişiye özel de yapılabilir. Renk olarak genellikle koyu renkler tercih edilmekle beraber karanlık ofisler için daha açık renkler de tercih edilmektedir. Kahverengi, özellikle siyah, açık kahverengi, krem ve beyaz tonları en çok tercih edilenleridir. Tabi ki tercih ederken yine kullanacak kişinin zevkine, tarzına, yaptığı işe göre değişiklik göstermektedir. O yüzden profesyonel bir kişiden destek almak çok daha doğru olacak ve kullanacak kişiye çok daha mutlu edebilecektir. Aynı zamanda şef masasını kullanacak kişiyi ziyarete gelecek kişiler tarafından göze hoş gözükmesi gerekmektedir. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için Polen Mobilya uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.