Arma Toplantı Masası- PLN-6304

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İnce İşçilik, Yalın Tasarım

Tam anlamı ile ince işçilik ürünü olan ve yalın tasarımı ile farklılığını ortaya koyan bir toplantı masası… Bu sebeple de tasarımsal özellikleri, öncelikli olarak ilgi çekiyor. Zarif masa ayaklarının ön plana çıktığı, bununla birlikte ahşap zarafetinin de hissedildiği Angel Toplantı Masası, hem profesyonel görünüyor, hem de klasik bir ağırlığı var.

Güç ve prestiji imajının bir unsuru olarak değerlendirmek mümkün. Bu sayede toplantı odalarına yakışır bir seçenektir. İkonik duruşunu iddialı bir şekilde ortaya koyması, öncelikli olarak görsel detaylarına odaklanmamızı sağlıyor ama konu bunlarla sınırlı değil.

Yeni Nesil Ofis Anlayışı

Klasik ağırlığını, yeni nesil detaylar ile bir araya getiriyor, özellikle masa ayaklarının özgünlüğü ile ofis anlayışını ortaya koyuyor. Bu bakış açısı ise Angel Toplantı Masasını, monoton olmaktan uzaklaştırıp, ofis hareketliliğinin tam da merkezine alıyor.

Esnek bir çalışma alanı yaratarak, ofisteki işleyişe katkı sağlayan, odaklanmayı kolaylaştırıp, verimliliğe etki eden tasarım, modern ofis görüşüne uygun, dekoratif ve fonksiyonel bir toplantı masası alternatifi olarak ele alınmalıdır.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 210X100X75h   6 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER