Armenos Toplantı Masası- PLN-6322

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dekoratif Hatlar

Dekoratif hatlarını, zarif tasarım anlayışından alan Armenos Toplantı Masası, oval şekli ile fark yaratıyor. Tasarım bu şekli ile konforlu bir çalışma alanı yaratırken, estetik bir görünüm kazanmaktadır. Geniş bir hareket alanı sağlamakta ve esnek toplantı salonları tasarlayabilmektedir.

Detaylarındaki incelik ve yalın yaklaşım ise farklı kılan özelliklerindendir. Masa ayaklarının seçiminden, renk ve kaplama seçimlerine kadar her bir noktasında uyum gözetilmiştir. Ayrıca modern toplantı salonlarının olmazsa olmazı olan teknoloji ürünlerine uyumluluğunu sağlamak üzere elektronik çözümleri de düşünülmüştür.

Entelektüel Derinlik

Tasarımın entelektüel derinliği oldukça net bir şekilde gözlemlenebiliyor. Ağırlığı olan bir duruş kazandıran bu özellik sayesinde, daha güçlü bir imaj ortaya konulabilmektedir. Entegre sistemler ile de desteklenebilen toplantı masası, ilham verici bir tasarıma sahip…

Doğanın dokunuşları ile hareketlenen ve ahşabın samimiyetini bünyesine dahil eden hali, şeffaf çalışma alanları tasarlamanın da ilk kuralını yerine getiriyor. Bununla birlikte Almira Toplantı Masası, konumlandığı noktada şeffaf ve esnek bir ortam tasarlayabiliyor. Bunu ofis trendlerinin gerisinde kalmadan yaptığını da unutmamak gerek.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 360X120X75h   10 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER