Pallas Toplantı Masası- PLN-6309

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Estetik Tasarım Dili

Estetik çizgilerin benimsendiği Pallas Toplantı Masası, zarif kıvrımlar ile şekilleniyor ve keskin hatlardan kaçınıyor. Bu tarzı ile uyumlu ve konsantrasyonu yüksek bir ortamı temsil ediyor. Yani etrafında toplanan kişilere de yüksek konsantrasyon sağlama avantajı ile destek oluyor.

Farklı renkler ve desenler, bu tasarımda bir araya geliyor ve ortaya büyüleyici bir toplantı masası çıkıyor. Modern çizgilere sahip olan tasarım, renkler ile hareketlenmiş ve enerji kazanmıştır. Enerjik bir atmosfer ise toplantı masalarında oldukça önemlidir.

Şık Detaylar

Şıklık, hemen hemen her ofis mobilyası için önemliyken, toplantı salonlarında ağırlayacağım misafirler söz konusu olunca, toplantı masasının şıklığı ekstra önem kazanıyor. Bir tür imaj temsili olacağından, tasarımın da özel ve farklı olması gerekiyor.

Masanın ayak sisteminden, yüzey tasarımına, genişliği ve şeklinin yanı sıra çift renkli kenarlarına kadar her bir noktası, bahsettiğimiz şıklığı sağlamak üzere özenle tasarlanmıştır. Tasarımcısının hayallerinden doğup gerçeğe dönüşen toplantı masası, temiz detayları ile güçlü ve prestijli görünüyor. Esnek bir çalışma alanı yaratarak, beklentileri karşılayabiliyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 560X150X75h  16 KİŞİLİK  

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER