Elegant Toplantı Masası- PLN-6319

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sofistike Bir Görünüm

Sade olmakla birlikte sofistike bir görünüm yakalayan Elegant Toplantı Masası, serinin tüm ürünlerinde olduğu gibi enerjik bir çalışma alanı vadediyor. Bu özel çizgisini, yenilikçi yaklaşımı ile destekliyor ve detaylarında da bunu bize hissettirebiliyor.

Hem masa ayaklarının keskin ve net duruşu, hem elektronik sistemleri destekleyen detayları ile modernliğini ortaya koyuyor. Tasarımın genel hatlarında da yine keskin bir çizgi görüyoruz ve bu şekilde genç ve dinamik bir imaja sahip olabiliyor.

Şeffaf Çalışma Alanı

Tasarımın ahşap ile bütünleşen tarzı, net çizgileri ve renk uyumu sayesinde şeffaf bir çalışma alanı ortaya çıkarılabiliyor. Aynı zamanda konsantrasyonu yüksek, dingin ve esnek bir çalışma alanından söz edebiliriz.

Operasyonel yönetim ihtiyaçlarına cevap verebilir olması da bu şeffaf çalışma alanının en önemli özelliği olacaktır. Elegant Toplantı Masası, enerjisi, genç duruşu ve konforu ile yeni nesil ofislerin tamamlayıcısı olabilir. Yüksek nitelikli ofis mobilyalarından biri olarak, prestijli çalışma alanlarının seçimi olmalıdır. Güçlü görünümü sayesinde, prestijli alanlara kolayca uyum gösterecektir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI :  240X90X75h  8 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER