Orion Toplantı Masası- PLN-6302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Akıllı Tasarım Anlayışı

Orion Toplantı Masası, akıllı tasarım anlayışının ürünü olarak, geniş bir çalışma alanı sunar. Bunu yaparken, ahşap dokusunun sıcaklığından da faydalanır. Ayrıca dönemin mimari anlayışını da gözeterek, yalın ve incelikli bir görünüm sunar.

Şekil itibariyle sağladığı hareket kabiliyetini, estetik bir bakış açısı ile ele almaktadır ve toplantı odalarına bir ruh kazandırmaktadır. İşte bu karakteristik özellikler, Orion toplantı masasını benzersiz kılıyor, günümüz ofis ihtiyaçlarına cevap verirken esnek bir çalışma alanı ortaya çıkarıyor.

Dinamik ve Şeffaf

Kısacası net bir toplantı alanı inşa edecektir. Ofis dinamizmine uyum sağlamakla birlikte, şeffaf bir karar alanı oluşturacak, görüşmeleri güçlü bir imaj ile yönetmeyi mümkün kılacaktır. Temiz detayları ile spesifik bir görünüm kazanan Orion Toplantı Masası, entelektüel derinliğe sahip olan tamamlayıcı bir ürün.

Ofisin bunca zaman eksik kalmış parçasını bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Çünkü hem karakter sahibi, hem de güçlü ve ihtişamlı bir tasarımın, ofis enerjisine yapacağı muhteşem etki kolayca fark edilecektir. İddialı büro mobilyası seçeneklerinden biri olarak mutlaka değerlendirilmelidir. 

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 1120X150X75h 32 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER