Ordos Toplantı Masası-PLN-6312

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Güçlü Tasarım

Sadeliği ile güçlenen, bu şekilde hem işlevsellik kazanan hem de beğenileri üzerinde toplamayı başaran toplantı masası, ofisin pek çok farklı noktasında kendine kullanım alanı bulabilir. Hem genel formu ile pek çok kişiyi aynı konu etrafında toplayabilir, hem de estetik özellikleri ile verimli bir çalışma alanı vadeder. Toplantı masalarından beklenen pek çok özelliği, ekstra şıklığı ile sunuyor.

Ahşabın Sıcaklığı

Ahşap, ofis dekorasyonuna en çok yakışan malzemelerden biridir. Hem sıcak ve samimi hisler uyandıran bir malzeme olması, hem de yumuşaklığı ile pozitif bir alan tasarlaması, tercih edilmesinin önemli bir nedenidir. Ordos toplantı masasının ayak detayları da bu sebeplere bağlı olarak ahşaptan üretilmiştir. Ancak büro mobilyaları için oldukça özel bir nitelik olan bu durum, renk alternatifleri ile daha da anlamlı hale geliyor. Ofis mobilyaları için sunulan ahşap dokusu seçenekleri, renk alternatifleri ile desteklenmektedir. Ofislerin spesifik ve karakteristik bir şıklığa sahip olması bu tasarım ile çok kolay.

Daha detaylı bilgi için Polen Ofis Mobilyaları satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI

MASA:180X90X75h  / 220X100X75h 

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

 

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER