Armenos Çalışma Masası- PLN-5316

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve Şık

Sade ve şık görünümü sayesinde prestijli bir imaj yaratan Armenos Yönetici Masası şirket ya da kurumunuzun misafirlere karşı tanıtımında etkili olacak, güvenilir, profesyonel ve kendine güvenen bir imaj oluşturacaktır. Yumuşak renk geçişleri, keskin hatları ve ahşap tonları ile desteklenmiş tasarımı sayesinde makam takımı olarak tercih edilebilmektedir. Lüks bir ofis tasarımı arzu ediyor ve aynı zamanda verimli bir çalışma alanına sahip olmak istiyorsanız son derece doğru bir yerdesiniz. Verimli bir çalışma alanına sahip olmanız mümkün olurken, küçük toplantılar için de son derece uygun ve konforlu bir atmosfer oluşacaktır. Konforlu mobilyalara sahip olmak ofis ortamında çok önemli bir kriterdir. Fonksiyonel yapısı sebebi ile size oldukça verimli bir çalışma alanı sağlayacak olan ve geniş masa yüzeyi ile de kullanışlılık vadeden bir tasarım olduğunu unutmamak gerek.

Kalitesi ile Ön Planda

Kalitesi ise Elegant yönetici masasının bir diğer önemli özelliği… Birinci sınıf malzeme kullanılmış, köşeler ekstra dayanıklı olması için desteklenmiş ve metal ayakların çizilmemesi için de epoksi boya tercih edilmiştir. Tüm detayları özenle düşünülmüş ve tasarlanmış olan makam takımı ve yönetici masasını uygun fiyatlar ile satın alabilir ve ofisinizi dikkat çekici kılabilirsiniz. Polen Mobilya olarak kaliteyi ve tasarımı her zaman ön planda tutuyor, bununla birlikte adaletli bir şekilde mümkün olan en uygun fiyatı sunmak için gayret ediyoruz. Siz de Polen Ofis Proje ve Tasarım profesyonelleri ile iletişime geçerek bu imkânlardan faydalanabilir, ofisinizin için bu özel tasarımı tercih edebilirsiniz.

Teknik Bilgi

YÖNETİCİ MASASI

MASA:200X90X75h

ETAJER:90X50X75h

DOLAP SETİ:240X40X100h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER