Epsilo Çalışma Masası- PLN-4325

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Uyumun Gücü

Dengeli ve uyumlu bir tasarım, sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz. Hem arzu ettiğiniz güçlü duruşu yakalayabilirsiniz bu şekilde, hem de tasarımın ahengi ile motive olabilirsiniz. Hem renk seçenekleri, hem de tasarım dengesi ile pek çok farklı ortama uyum sağlayabilecek bir çalışma masasından söz ediyoruz.

Epsilo Çalışma Masası- PLN-4325, karakteristik duruşa sahip olmasını sağlayan keskin detayları, ahşap dokusu ve kullanışlılık kazandıran tasarımı ile göz dolduran bir ofis mobilyası alternatifidir. Dolayısıyla ofis trendlerine dikkat ediyor ve buna göre seçim yapıyorsanız, estetik bakış açınızı yansıtırken, trendlerin de gerisinde kalmayan bu tasarımı tercih edebilirsiniz.

Akıllı Tasarım

Her bir detayı özenle düşünülmüş olan çalışma masası, kullanıcısının imajını da destekliyor. Güçlü, üretken ve kararlı bir duruş kazandırıyor ve bu sayede işinize de güç katıyor. Detaylarının özeni ve pratikliği ise daha fonksiyonel olmasını sağlıyor. Köşeli şekli ile geniş bir hareket alanı sağlarken, masa üstü elektrifikasyon çözümleri ile de çalışmayı keyifli hale getiriyor. Epsilo Çalışma Masası- PLN-4325 her ofisin ihtiyacı...

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA  MASASI

MASA:160X80X75h

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER