Astrea Toplantı Masası- PLN-6316

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İnce ve Yalın

İncelikli bir tasarım anlayışı görüyoruz. Astrea Toplantı Masası, tam anlamı ile ince işçilik ürünü ve zarif bir tasarıma sahip. Zarafeti ile göz doldururken, zengin bir toplantı salonu tasarlayabilir. Üstelik bu zarafeti modern çizgilerde yakalıyor ve mimari sadeliği de elden bırakmıyor.

Masa yüzeyinde, temiz detaylar ve sade bir görünüm bizi beklerken, masa ayaklarının modern ve dikkat çekici duruşu göz ardı edilemiyor. Modern özellikleri ise yeni nesil ofis konseptine uyum sağlayarak, genç ve dinamik ofislere hitap ediyor.

Operasyonel Yönetim İhtiyaçlarına Cevap Verebilir

Operasyonel süreçlere adapte olup, bu aşamadaki ihtiyaçlara cevap verebiliyor olması, modernliği ve sadeliği ile güçlü bir imaja sahip olan Astrea Toplantı Masasının önemli bir fonksiyonel özelliğidir. Pek çok kişiyi aynı konu etrafında toplayabiliyor olması ve odaklanmayı kolaylaştıran tasarımı da yine fonksiyonellik bağlamında değerlendirilebilir.

Hem ayrıntıları ile hem de fonksiyonu ile ikonik bir tasarım olan Astrea Toplantı Masası, tüm ofislere hitap ediyor. Fonksiyonelliği ile stilini birleştiriyor ve göz alıcı bir mobilya olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 240X95X75h   8  KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER