Bia Toplantı Masası- PLN-6323

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Oval Tasarım Anlayışı

Yuvarlak hatların benimsendiği ve bu sebeple de fark yaratan bir tasarım görüyoruz. Bia Toplantı Masası, fark yaratan çizgisi ile iddialı bir seçimdir. Gücünü de bu iddialı tarzından alır. Masa ayaklarında gördüğümüz sade ve kendinden emin duruş, masa yüzeyinin temiz ayrıntıları ile desteklenmektedir ve estetik bir sonuç ortaya çıkmaktadır.

Altın çağını yaşayan bu yenilikçi tasarım anlayışı sayesinde, yeni nesil dokunuşlar artık ofislerde daha fazla yer ediniyor. Modern bir ofis için de modern toplantı masası seçimi büyük önem taşır. Her bir detayı yalın olduğu kadar da modern görünen bu tasarım, toplantı salonundaki yenilikçi tarz için uygun olacaktır.

Fonksiyonel Özellikler

Tasarım genel itibariyle kolay konumlandırılabiliyor olması ve kısıtlı alanlarda bile fonksiyonel kullanımı mümkün kılması, ilk dikkat çeken özelliklerindendir. Ayrıca masa ayaklarının engel teşkil etmeyen kurgusu da başarılı özelliklerinden biri…

Tasarımın teknoloji ile olan bağı da fonksiyonelliğinin bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Elektronik cihazların yoğun olarak kullanıldığı toplantı odalarında, masanın da bu tür sistemlere uyum göstermesi gerekir. Bia Toplantı Masası, tam olarak böyle bir tasarım…

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 200X95X75h  6 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER