Black Toplantı Masası- PLN-6342

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Lüks Ofis Trendlerin Uygun

Lüks kavramına uygun olarak tasarlanan Black Toplantı Masası, ahşabın dengeleyici sıcaklığını alıyor, camın şeffaf ve güçlü duruşu ile tamamlıyor. Metalik ve dekoratif ayaklar ise masayı bir üst seviyeye taşıyor. Sert ve yumuşak malzemelerin, büyüleyici uyumu ile ortaya çıkan lüks toplantı masası, hem iddialı bir görünüme sahip, hem de dekoratif nitelikli bir tasarımdır.

Yenilikçi bir tarz ve modern bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla yeni nesil bir bakış açısını temsil ediyor. Bu sayede de çağın gereklerine uygun olmakla birlikte, değişen ofis şartlarına da kolayca adapte olabileceğini görüyoruz.

İlham Veren Tasarım

Her bir detayı ile hem tasarımsal olarak ilham veriyor, hem de pratiklik sağlayan detayları ile tercih ediliyor. Fonksiyonelliği özenle düşünülüp tasarlanmış olan toplantı masası, işletmenin kalbi olan toplantı salonlarını zengin bir görünüme kavuşturuyor.

Kendinden emin tarzı, benzersiz tasarım detayları ve profesyonel duruşu ile güçlü bir imaj çizmek isteyenlere hitap edecektir. Her bir özelliği ile özgün bir kurguya sahiptir ve spesifik özellikleri ilk bakışta hissedilebilir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 250X100X75h 8 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER