Boomerang Toplantı Masası- PLN-6305

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dinamik Tasarım

İnce bir tasarımın, dinamik bir görünüm ile nasıl da zenginleştiğini görüyoruz. Boomerang Toplantı Masası, göz dolduran bir zarafete sahip. Bunu, enerjisini yüksek tutarak gerçekleştiriyor ve ofis dinamiğine kolayca adapte olup katkı sağlaması mümkün oluyor.

İncelikli detayları, fonksiyonelliği ve benzersiz aksesuarları ile toplantı odasının enerjisini bambaşka bir noktaya taşıyabilir. Bununla birlikte iddialı duruşunu gözler önüne serip, profesyonel bir imaj yaratabilir. Tıpkı kullanıcılarının da arzu ettiği gibi…

İlhamını Doğadan Alıyor

Ahşap desenlerinin yer aldığı tasarımda, doğaya vurgu ön plana çıkıyor. Bu sıcak görünüm sayesinde, daha samimi ve daha sakin bir çalışma ortamı tasarlanabilir. Nihayetinde ise iş veriminin arttığı, güç ve prestijin ön plana çıktığı bir ofisten söz ediyoruz.

Boomerang toplantı masası, ince ve yalın hatları ile göz dolduruyor ve ihtişamlı bir duruş yakalıyor. Ofisin en gösterişli noktasını tasarlayacak, dekoratif bir unsur olmakla birlikte kullanışlı bir toplantı alanı inşa edecek olan tasarım, orta ve üst sınıf bürolar için son derece uygun olacaktır.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 320X120X75h   10 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER