Carna Toplantı Masası- PLN-6346

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Şık Renk Uyumu

Carna Toplantı Masası, şık renk uyumları ile dikkatleri çekiyor. Genel itibariyle şekli ve tarzı ile dengeli bir görünüme sahip olan tasarım, ahşap desenin hâkim olduğu renk seçenekleri ile şık bir duruş yakalıyor. Bunu yaparken, özel ayrıntılarını da ön plana çıkarmayı başarıyor.

Masanın dengesini sağlayan ayak sistemi, basit ve net bir görünüm sunarken, masa yüzeyinde elde edilen hareketlilik, özgünlüğünü ortaya koyuyor. Bunu yaparken özen gösterdiği donanımsal çözümler ile dikkatlerden kaçmıyor. Teknolojinin ofislerin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmesi ile birlikte, elektronik donanımlara uygun çözümler de ofis mobilyalarının can alıcı özelliklerini ifade etmeye başladı. Carna Toplantı Masası, bu sorunu şık bir şekilde çözüyor.

Yüksek Konsantrasyon

Hem masa yüzeyinde gördüğümüz dengeli tasarım, hem de renk uyumu, odaklanmayı kolaylaştırıcı özellikler olarak değerlendirilebilir. Bu sayede konsantrasyonu yüksek toplantı salonları tasarlanabilir. Ayrıca konumlandığı yerde esnek, dingin ve şeffaf bir toplantı alanı yaratacağını da hatırlatalım.

Farklı sistemler ile entegre edilerek, daha da fonksiyonel bir hal alabilir ve ofisler için harika bir tamamlayıcı olabilir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 420X140X75h 12 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER