Compact Toplantı Masası- PLN-6306

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Köşeli Özel Tasarım

Stratejik konumlanması ile dikkat çeken Compact Toplantı Masası, son derece spesifik bir görünüme sahip. Köşeli şekli ile tam anlamı ile toplantı yapmaya uygun niteliktedir. Bununla birlikte, ahşabın sıcaklığı ve samimiyeti kullanılmış, verimli bir toplantı alanı tasarlanmıştır.

Compact Toplantı Masasının, en önemli özelliklerinden biri ayak tasarımlarıdır. Dekoratif nitelikli masa ayakları, geometrik ayrıntıların nasıl da başarılı bir şekilde kullanıldığını gösteriyor. Ayrıca konfor, bu tür büro bölümleri için oldukça önemlidir. Görüşmelerin gidişatını bile etkileyebilir. Söz konusu tasarımın konfora verdiği önem ise ilk bakışta hissedilebiliyor.

Modern Ayrıntılar

Modern ayrıntılar denildiğinde ilk dikkat çeken, elektronik donanımlara hitap eden çözümlerdir. Masanın her bir noktasında kolayca erişimin olduğu bu bölümler, elektronik cihazları konforlu bir şekilde kullanmayı sağlıyor.

Modern tasarım anlayışı ise tüm bunların temelinde yer alan bakış açısını ifade eder. Yeni nesil bir yaklaşım ile yenilikçi çalışma alanları inşa etmeyi istiyorsanız, bu elit tasarım size hitap edebilir. İhtişamını, zarif detaylarından alan toplantı masası, üst düzey ofislerin seçimi…

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 210X100X75h   8 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER